18 Mayıs 2022 - Hoş geldiniz

15 YILDIR GÖREVDE OLAN AKP’Lİ BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI’NIN İSTİFASINDA CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜ VE TEHDİT İDDİASI

Ana Sayfa » GÜNCEL » 15 YILDIR GÖREVDE OLAN AKP’Lİ BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI’NIN İSTİFASINDA CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜ VE TEHDİT İDDİASI

Eklenme : 13.04.2022 - 16:09

15 YILDIR GÖREVDE OLAN AKP’Lİ BAĞCILAR BELEDİYE BAŞKANI’NIN İSTİFASINDA CİNSEL İÇERİKLİ GÖRÜNTÜ VE TEHDİT İDDİASI

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı bugün 15 yıldır yürüttüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı. Twitter hesabından açıklama yapan Çağırıcı, “Daha önce mevcut olan kalp sorunlarımın tekrarlaması sonucu, beni çok sevdiğim Bağcılar halkına hizmetten alıkoyacağı gerekçesiyle karşı karşıya kaldım. Kıymetli hekimlerimizle yaptığımız istişareler neticesinde, görevi bırakmam gerektiği kanaatine vardım. Dolayısıyla 13 Nisan 2022 tarihi itibarıyla Bağcılar Belediye Başkanlığı görevimden istifa etme kararı aldım” dedi.

Açıklamasında, “Hayatımın en verimli yıllarını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’la yol arkadaşı olarak millete hizmet yolunda geçirmemizi nasip eden rabbime şükrediyorum” diyen Çağrıcı, “Rabbim sağlık verdiği sürece, liderimin ve partimin yanında olacağımın bilinmesini ister, tüm gönül dostlarımdan dua beklerim” ifadelerini kullandı.

GÖRÜNTÜLERE KARŞILIK 10 MİLYON DOLAR İSTEDİLER

Halk TV’den Seyhan Avşar’ın haberine  göre, tüm bu gelişmeler yaşanırken Çağrıcı’nın şikayeti ile geçen hafta kritik bir soruşturmanın yürütüldüğü öğrenildi. Çağrıcı, biri kadın, iki kişinin ellerindeki cinsel içerikli görüntüsü ile kendisine şantaj yaptıklarını belirterek şikayetçi oldu.

Şüphelilerin Çağrıcı’dan görüntülere karşılık 10 milyon dolar istedikleri öğrenilirken, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı otelci olduğu öğrenilen erkek şahıs A.M. ile kadın Z.K.’yi gözaltına aldırdı. Şüpheliler ifadelerinin alınmasının ardından ardından pazar günü çıkarıldıkları nöbetçi hakimlik tarafından tutuklandı. Şüphelilere, “Özel hayatın gizliliğini ihlal etme”, “Suç işleme amacıyla örgüt kurma” ve “Şantaj” suçlarından işlem yapıldığı öğrenildi. Şüphelilerden A.M.’nin Sahra Otelcilik Geliştirme ve Dayanışma Derneği’nin başkanı olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları