24 HAZİRAN UMUDUNUN MALTEPE’YE AKINI BAŞLADI

Ana Sayfa » GÜNCEL » 24 HAZİRAN UMUDUNUN MALTEPE’YE AKINI BAŞLADI

23.06.2018 - 11:26

24 HAZİRAN UMUDUNUN MALTEPE’YE AKINI BAŞLADI

İstanbullular CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’nin Maltepe’de düzenleyeceği büyük İstanbul mitingi için yollara düştü. Saat 10.30’dan itibaren miting alanı dolmaya başladı.

 

Maltepe, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ‘nin düzenleyeceği büyükİstanbul mitingine hazırlanıyor. Saat 13.00’da gerçekleşecek miting için çok sayıda yurttaş şimdiden yollara düştü. Muharrem İnce ‘nin “Formalarınızı giyin, kol kola gelin” çağrısına uyan taraftarlar da formalarını giyip Maltepe ‘ye doğru yola çıktı.

Maltepe’deki miting alanı güvenlik amacıyla polis bariyerleri ile çevrilirken, mitinge gelenler kontrol noktalarından geçerek içeriye alınıyor. Alana Muharrem İnce ‘nin konuşma yapacağı büyük bir platform kuruldu, kurulan ses sistemi için çelik kuleler üzerine hoparlörler yerleştirildi. Miting alanına ayrıca cep telefonlarında sorun yaşanmaması için GSM operatörleri tarafından seyyar baz istasyonları da yerleştirildi. Saat 10.30 itibariyle alan dolmaya başladı.

 

[Haber görseli]

BAZI YOLLAR TRAFİĞE KAPATILDI

Öte yandan miting nedeniyle bazı yollar saat 08.00 den itibaren trafiğe kapatıldı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden dün yapılan yazılı açıklamada “Cumartesi günü saat 13.00’deki miting için saat 08.00’dan itibaren miting bitimine kadar Turgut Özal Bulvarı (Maltepe sahil yolu) (Büyükyalı köprüsü ile Piri Reis Caddesi kavşağı arasında kalan kısım) ve bu caddeye çıkan tüm sokaklar trafiğe kapatılacak. Sürücülerin Büyükyalı Caddesi, Maltepe Bağdat Caddesi ve D-100 karayolunu kullanmaları tavsiye edildi” denildi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :