24 HAZİRAN’IN HESABINI ONURLUCA VERDİ, KOLTUĞA YAPIŞMADI, İSTİFA ETTİ, PARTİSİ SAHİPLENDİ, ŞİMDİ GERİ DÖNÜYOR

Ana Sayfa » GÜNCEL » 24 HAZİRAN’IN HESABINI ONURLUCA VERDİ, KOLTUĞA YAPIŞMADI, İSTİFA ETTİ, PARTİSİ SAHİPLENDİ, ŞİMDİ GERİ DÖNÜYOR

29.07.2018 - 10:36

24 HAZİRAN’IN HESABINI ONURLUCA VERDİ, KOLTUĞA YAPIŞMADI, İSTİFA ETTİ, PARTİSİ SAHİPLENDİ, ŞİMDİ GERİ DÖNÜYOR

Partisinde kalması için kendisini ikna etmek için evinin önünde toplanan kalabalığa seslenen Meral Akşener kararını verdi. Akşener “Pazartesi günü saat 15.00’te başkanlık divanını yapmak üzere genel merkezimizde olacağım” dedi.

[Haber görseli]

İYİ Parti’nin olağanüstü kurultayında aday olmayacağını açıklayan Meral Akşener ‘i adaylık konusunda ikna etmek için başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanından yola çıkan il ve ilçe teşkilat mensupları Akşener’in evinin önünde buluştu.  İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener , yaptığı açıklamada “Partimin başındayım” dedi.

Yeni Çağ’ın haberine göre, kendisini ikna etmek için evinin önünde toplanan kalabalığa seslenen Akşener, “Hepinize çok teşekkür ediyorum. Partimin başındayım. Allah hepinizden razı olsun. Ama bugün komşularımızı çok rahatsız ettik. Şimdi dağılalım” ifadelerini kullandı.

Akşener, pazartesi saat 15.00’te parti genel merkezinde olağanüstü kurultay sürecini değerlendirmek üzere divanı toplayacak.

LÜTFÜ TÜRKKAN’DAN AKŞENER AÇIKLAMASI

İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Meral Akşener ‘in Pazartesi günü Genel Merkez’de olacağını duyurdu. Türkkan’ın paylaşmı şöyle:

Lütfü Türkkan

@LutfuTurkkan

İYİ PARTİ Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Pazartesi günü saat 15.00’de Genel Merkez’de görevinin başında.

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :