2 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

6 LİDERİN TOPLANTISINDAN ÇIKAN SONUÇ: BAHARA 48 SAAT KALDI, MİLLETİMİZ MÜSTERİH OLSUN, SEÇİME HAZIRIZ

Ana Sayfa » GÜNCEL » 6 LİDERİN TOPLANTISINDAN ÇIKAN SONUÇ: BAHARA 48 SAAT KALDI, MİLLETİMİZ MÜSTERİH OLSUN, SEÇİME HAZIRIZ

Eklenme : 12.05.2023 - 8:54

6 LİDERİN TOPLANTISINDAN ÇIKAN SONUÇ: BAHARA 48 SAAT KALDI, MİLLETİMİZ MÜSTERİH OLSUN, SEÇİME HAZIRIZ

Millet İttifakı partilerinin liderleri, seçime 2 gün kala CHP Genel Merkezi’nde bir araya geldi.

2 saatten uzun süren toplantıya katılan liderler gece yarısı ortak bir açıklama yaptı. Liderlerin açıklaması şöyle:

“Aziz Milletimiz,

Millet İttifakı genel başkanları olarak, bahara 48 saat kala bir araya geldik. Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde, 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz toplantıda, kampanya sürecinde yürütülen çalışmalar ve yaklaşık 1,5 yıldır sürdürülen sandık güvenliği hazırlıklarını ele aldık.

Büyük bir inanç, kararlılık ve gönül rahatlığıyla söylemek isteriz ki, ülkemize baharı getirecek 14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimine tüm kadrolarımızla hazırız.

Milletimiz müsterih olsun;

Millet İttifakı, 192 bin 229 sandık için 561 bin 977 görevli ve gönüllü ile hazırdır. Ayrıca gönüllü avukatlar, ihtiyaç halinde, her itirazı dikkatle inceleyecek şekilde, oy kullanılan her noktada hazır bulunacaktır. Hiçbir sandık boşta bırakılmayacak, seçim, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin demokrasi geleneğine gölge düşürülmeksizin sonuçlanacaktır.

Aziz Milletimiz,

Türkiye yeni bir dönemin eşiğindedir. Bu yeni dönem, liyakatli kadrolar, şeffaf ve adil yönetim anlayışıyla inşa edilecektir.

Beklentimiz, oy kullanma hakkına sahip 64 milyon 114 bin 341 seçmenimizin, eksiksiz şekilde, demokrasiye katkı sunmasıdır.

Millet İttifakı liderleri olarak, güzel ülkemizde demokrasiyi inşa edeceğimize söz veriyoruz.

Haydi Türkiye!

 

İLGİLİ HABER: MUHARREM İNCE’NİN ADAYLIKTAN ÇEKİLMESİ SORUNLARIN ORTADAN KALKTIĞI ANLAMINA GELMİYOR. PEKİ ŞİMDİ NE OLACAK? İNCE ADAYLIKTAN ÇEKİLME KARARINI VERİRKEN BUNDAN SONRASI İÇİN ADRES GÖSTERMEDİ. ADRESİN BELİRLENMESİNDE KILIÇDAROĞLU’NUN TAVRI NASIL OLACAK? BU SOFRADA HERKESE YER VAR DİYEN KILIÇDAROĞLU İNCE’YE SOFRANIN NERESİNDE YER GÖSTERECEK? DAHA TARTIŞMALARIN BAŞINDA İNCE’YLE GÖRÜŞÜLMESİ GEREKTİĞİNİ SÖYLEYEN AKŞENER ROLLERİN YENİDEN BİÇİMLENMESİNDE NASIL BİR YOL İZLEYECEK? İNCE’NİN ADAYLIKTAN ÇEKİLME KARARINDA GÖZDEN KAÇAN ASIIL GERÇEK NE?

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları