4 Şubat 2023 - Hoş geldiniz

”AHIRDAN BOZMA EVLER..” DEMİŞTİK..METRUK, HER YANI DÖKÜLEN DAİRENİN KİRASI DUDAK UÇUKLATTI

Ana Sayfa » GÜNCEL » ”AHIRDAN BOZMA EVLER..” DEMİŞTİK..METRUK, HER YANI DÖKÜLEN DAİRENİN KİRASI DUDAK UÇUKLATTI

Eklenme : 12.01.2023 - 20:28

Yurtseverlik Haber

yazarın tüm yazıları

Bir satış sitesinde kiralık olarak 4 bin 500 TL’den ilana konulan dairenin fotoğrafları görenlerin tepkisini çekti.

Art arda sıralanan görsellerde evin metruk binadan farksız olduğu, kapı ve pencerelerinin kırık olduğu görüldü. Ayrıca tuvalet dâhil evin her noktasının bakımsız olması da ilanı görenlerin dikkatinden kaçmadı.

“KİŞİ SAYISI FARK ETMEYECEK”

Öte yandan ilanın açıklamasında 2+1 daire olduğu belirtilirken, dairenin sadece bekârlara verileceği ve evde kalacak kişi sayısının fark etmeyeceği belirtildi.

“KÖPEK BAĞLASAN DURMAZ”

Metruk ve bakımsız evin kira ücretinin 4 bin 500 TL olduğunu gören Fırat Y. (26), ‘Bu evde köpek bağlasan durmaz’ diyerek tepki gösterdi.

İlandaki numarayı arayarak daire hakkında bilgi aldıktan sonra açıklama yapan Fırat Y., “Dün arkadaşıma ev lazımdı, bizde internete girdik ev baktık. Sonra burayı gördük. Herhalde şaka yapıyorlar, öyle bir şey yok herhalde. Sonra inanmadım emlakçıyı aradım, evin burada olduğunu söyledi. Gelip eve baktım. Yani bu evde köpek bağlasan durmaz maalesef ve aileye vermiyorlarmış; fabrika işçilerine falan veriyorlarmış, onlarda insan değil herhalde öyle dediklerine göre. Yani bildiğin hayvan bağlasan durmayacak bir yer. Şaka gibi ama gerçek 4 bin 500 liraya bu ev” dedi.

İLGİLİ HABER:

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları