AÇIKÇA TEHDİT ETTİ. GAZİANTEPSPOR BAŞKANI’NDAN AKŞENER’E: ”SENİ BU ATKIYA KURBAN EDERİM.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » AÇIKÇA TEHDİT ETTİ. GAZİANTEPSPOR BAŞKANI’NDAN AKŞENER’E: ”SENİ BU ATKIYA KURBAN EDERİM.”

04.06.2018 - 20:07

AÇIKÇA TEHDİT ETTİ. GAZİANTEPSPOR BAŞKANI’NDAN AKŞENER’E: ”SENİ BU ATKIYA KURBAN EDERİM.”

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e hitaben “FETÖ’cü Meral Akşener seni bu atkıya kurban ederim” ifadelerin kullandı.

Seçim çalışmaları kapsamında Gaziantep’te bulunan Meral Akşener’in yolu, büyükşehir belediyesine ait çöp kamyonları ile kesilmişti. AK Partili Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, konuya ilişkin yaptığı açıklamada bu durumun güvenlikle alakalı olduğunu ifade etmişti.

Programında Osmaniye’den devam eden Akşener’in, düzenlenen mitingde Gaziantepspor atkısı takması sonucunda Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin tarafından ‘FETÖ’cü’ olmakla itham edildi.

Şahin, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e hitaben “FETÖ’cü Meral Akşener seni bu atkıya kurban ederim” dedi. Yapılan paylaşımın ardından Şahin’in söz konusu paylaşımını kaldırdığı ve Twitter hesabının da kapandığı öğrenildi.

İYİ PARTİLİ KADINLARDAN PROTESTO

Meral Akşener’e hakaret eden Gaziantep Kulübü Başkanı Hasan Şahin’i protesto etmek üzere, İYİ Partili kadınlar, bugün saat 16:00’da kulüp binası önüne tülbent bıraktı.

‘ZAVALLI TERBİYESİZ YARATIK’

Gaziantep eski Milletvekili Olan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ ise, Şahin’in paylaşımıyla ilgili olarak “427 takipçisi olan ve adam taklidi yapan, onu da iyi yapamayan bu kişi Sayın Akşener’e FETÖ’cü terörist demiş. Zavallı terbiyesiz yaratık sana söylenecek her laf israf olur” ifadelerini kullandı.

AKŞENER’DEN ŞAHİN’E CEVAP

Akşener ise, kendisini tehdit eden Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin’e Kırıkkale’den cevap verdi. Akşener, “Gaziantepspor Başkanı tehdit ediyor beni, canımı alacakmış. Bekleriz, bekleriz” dedi ve “Buyur birader buyur. Cumhurbaşkanı adayına FETÖ’cülük iması yapıldığı ama kılın kıpırdatılmadığı bir Türkiye’de yaşıyoruz. Teröristler geçerken alkış tutan ben miydim? FETÖ terör örgütü liderine bitsin bu hasret, gel diyen ben miydim? Bu ülke böyle gitmez. Bu ülkede değişimi sağlayacaksınız” ifadelerini kullandı.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :