ADNAN OKTAR, CEM KÜÇÜK’E NASIL SAHİP ÇIKMIŞTI?

Ana Sayfa » SICAK HABER » ADNAN OKTAR, CEM KÜÇÜK’E NASIL SAHİP ÇIKMIŞTI?

13.07.2018 - 11:00

ADNAN OKTAR, CEM KÜÇÜK’E NASIL SAHİP ÇIKMIŞTI?

ODATV – Adnan Oktar yapılanmasına karşı yapılan operasyon gündemdeki sıcaklığını koruyor. 235 kişi hakkında gözaltı kararı verilen soruşturmada, suçlamalar arasında “organize suç örgütü kurmak”, “uluslararası ajanlık” ve “küçük çocuklara taciz” de yer aldı.

Bu operasyon akıllara kripto FETÖ’cü Cem Küçük’ü de getirdi. Öyle ki; operasyondan hemen sonra sosyal medyada Cem Küçük’ün Adnan Oktar’la çekilen fotoğrafları yayıldı. Keza; Cem Küçük, operasyondan kısa süre önce sosyal medya hesaplarını kapatmıştı.

KÜÇÜK: SON 1 YILDA TAKİP EDEN BİRİYİM

Gözlerin çevrildiği Cem Küçük, Türkiye gazetesindeki bugünkü köşesinde ise Adnan Oktar grubuna yönelik operasyona destek verir gibi yaptı. Küçük yazısında, “Ben Adnan Oktar örgütünün bütün yaptıklarını özellikle son 1 yılda takip eden biriyim. Bakın daha birkaç ay önce Adnan Oktar Nagehan Alçı’ya iftiralar atınca Nagehan’ı arayıp ‘Rahat ol,

“KILINA, TÜYÜNE DOKUNDURTMAYIZ”

Adnan Oktar’la arasında mesafe varmış gibi bir imaj çizmeye çalışan Cem Küçük’ün arşivinden çıkanlar ise dikkat çekti.

Cem Küçük’ün yazısında “özellikle son 1 yılda takip eden biriyim” derken “1 yıl” tarihini özenle seçtiği anlaşıldı. Gözaltında bulunan Adnan Oktar’ın 1 yıl 3 ay önce A9 adlı kendi kanalında yaptığı konuşmada Cem Küçük’e “Cem Küçük… O delikanlının üzerine çok gidiyorlar, o çocuğu yalnız falan zannediyorlar o yalnız falan değil, onu söyleyeyim. Kılına tüyüne dokundurtmayız. Hiç kimse de heveslenmesin, rahatça ezebileceklerini zannediyorlar” sözleriyle destek vermişti.

“Mavi Marmara’daki manyak tipler” çıkışıyla muhafazakar camiadan büyük tepki gören Cem Küçük’e destek veren Oktar, Cem Küçük’ü adamlarına arattığını belirtip “Yalnız falan zannetmesinler bir daha söylüyorum, kanunla hukukla kolunu bacağını kırarız” demişti.

CEM KÜÇÜK: “HOCAMIZ ADNAN OKTAR”

Arşivde ayrıca, Oktar’ın A9 kanalında yayımlanan programlar da dikkat çekiyor.

Cem Küçük, 2013 yılında A9 kanalında katıldığı programda Adnan Oktar’dan bahsederken “Hocamız Adnan Oktar” ifadesini kullanmıştı.

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :