23 Mayıs 2022 - Hoş geldiniz

AKP KULİSLERİNDE DİKKATLER ERDOĞAN’IN GÖREVDEN ALACAĞI KONUŞULAN BAKANIN ÜZERİNDE

Ana Sayfa » GÜNCEL » AKP KULİSLERİNDE DİKKATLER ERDOĞAN’IN GÖREVDEN ALACAĞI KONUŞULAN BAKANIN ÜZERİNDE

Eklenme : 13.04.2022 - 9:07

AKP KULİSLERİNDE DİKKATLER ERDOĞAN’IN GÖREVDEN ALACAĞI KONUŞULAN BAKANIN ÜZERİNDE

Korkusuz gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında   kabinede revizyon iddiasını dile getirdi. “Siyasi kulislerde iddialar birbirini kovalıyor ama hiç değişmeyen ve gündemin birinci sırasından asla inmeyen bir madde var; Hayat pahalılığı ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati…” yazan Takan yaşanan hayat pahalılığı nedeniyle Nureddin Nebati’nin her an görevden alınabileceğini ifade ederek, ” Bakan Nebati, saraydan kulağına “görevden alınman an meselesi” fısıltıları üflendikçe hop oturup hop kalkıyor.” yazdı.

NEBATİ GİDİCİ, ERDOĞAN’DAN YENİ EKONOMİ MODELİ

Öte yandan Nureddin Nebati sonrası yeni ekonomi modeline geçilebileceği iddialarına yazısında yer veren Ahmet Takan şunları yazdı:

“Saray iktidarı ve yakın çevrelerinde, hayat pahalılığının önüne geçmek için her kafadan bir ses çıkarken, CHP İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak çok önemli bir iddiayı gündeme getirdi. Toprak, “Enflasyon karşısında çaresizlik içindeki iktidar, bazı temel gıda ve ihtiyaç maddelerinin fiyatlarını ‘MADURO-ORBAN MODELİ’ ile yıl sonuna kadar sabitlemeyi planlıyor” diyor.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları