7 Temmuz 2022 - Hoş geldiniz

AKP’DEKİ ARINÇ- METİNER KAVGASINA GÖKÇEK DE DAHİL OLDU

Ana Sayfa » GÜNCEL » AKP’DEKİ ARINÇ- METİNER KAVGASINA GÖKÇEK DE DAHİL OLDU

Eklenme : 18.06.2022 - 20:38

AKP’DEKİ ARINÇ- METİNER KAVGASINA GÖKÇEK DE DAHİL OLDU

AKP’nin kurucularından olan eski Meclis Başkanı Bülent Arınç’ın “Kral çıplak demenin vakti” sözlerine tepki gösteren Mehmet Metiner, “Bülent Arınç’ın ismini duymak istemiyoruz, yeter artık. Onu partide tutanlara yazıklar olsun” demişti.

Arınç ise Metiner’in bu sözlerine sert yanıt vermişti. Arınç, “Kifayetsiz muhteris ve müfteri Metiner, sözüm sana!” başlığıyla yayınladığı yazıyı “Sen ne bir Kürt kadar mert ne de bir Müslüman kadar ahlaklısın” sözleriyle noktalamıştı. Metiner ise “Yüreğin yetiyorsa bağlanır karşımızda konuşursun” sözleriyle Arınç’ı TV programına çağırmıştı.

‘SORALIM BAKALIM AYNI KANAATTELER Mİ?’

Metiner’in ardından, eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de Arınç’la ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Gökçek paylaşımında Arınç’ın daha önce söylediği “Ben siyasette 50 yılımı doldurmuş bir insanım. Toplumun bana dair bir kanaati var. ‘Bu adam namusludur, bu adam vicdanlıdır, muhakeme sahibidir’ şeklinde bir kanaat var” sözlerini hatırlatarak “Yaklaşık 170 bin takip ettiğim sağ duyulu isim var. Soralım bakalım aynı kanaatteler mi?” diye yazdı.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları