25 Haziran 2021 - Hoş geldiniz

AKP VAN MİLLETVEKİLİ OSMAN NURİ GÜLAÇAR’IN ODASINDA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » AKP VAN MİLLETVEKİLİ OSMAN NURİ GÜLAÇAR’IN ODASINDA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Eklenme : 27.11.2019 - 18:41

AKP VAN MİLLETVEKİLİ OSMAN NURİ GÜLAÇAR’IN ODASINDA İNTİHAR GİRİŞİMİ

Ekonomide yaşanan kötü gidişatın ardından birbiri ardına gelen intihar ve intihar girişimlerine bir yenisi daha eklendi.

Birgün’den Hüseyin Şimşek’in edindiği bilgiye göre, bugün öğleden sonra TBMM’ye gelip bazı milletvekillerinden iş talebinde bulunan vatandaş, bu talebi karşılanmadığı için intihar girişiminde bulundu.

İş talebi karşılanmayan yurttaşın AKP Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar’ın odasında bir kutu ilacı içerek intihar girişiminde bulunduğu, Meclis doktorları tarafından midesi yıkanarak kurtarıldığı bildirildi.

İntihar girişiminde bulunduğu iddia edilen kişi sabah saatlerinde AKP’li vekil Osman Nuri Gülaçar’ın odasına geldi. Vekil Gülaçar’ın da bu kişiyi odasından kovduğu öne sürüldü.

Öğleden sonra, milletvekilinin odasında sadece sekreter varken aynı kişinin tekrar odaya geldiği, iki şişe ilacı yuttuğu ve “öleceğim, sebebi de sizsiniz” dediği öne sürüldü. Bu sırada sekreterin de “adam intihar ediyor” diye bağırdığı ileri sürüldü.

İntihar girişiminde bulunduğu söylenen kişiye koruma polislerinin müdahale ettiği, tuvalete götürülürken de koridorda bayıldığı iddialar arasında.

Osman Nuri Gülaçar’ın danışmanı Harun Gülaçar ise şunları söyledi:

“Biz genel kuruldayken oldu. Doktordan alınan bilgiye göre, herhangi bir intihar girişimi ve ilaç kullanımı gibi bir şey yok. O yüzden doktorlarımız sara hastası olabileceği üzerinde durdular.

Durumu stabil olduğu için herhangi bir işlem de yapmadılar. Koridorda yapmış zaten odada değil. Bizim arkadaşlar da müdahale etmişler. Onlar da öyle bir şey olmadığını söylüyorlar. Gündüz zaten geldi, görüştük, yemeğe çıktık. Ben talebini bilmiyorum vekil beyle görüştüğü için.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları