10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

AKŞENER: ERDOĞAN 14 MAYIS AKŞAMI EMEKLİ OLACAK!

Ana Sayfa » GÜNCEL » AKŞENER: ERDOĞAN 14 MAYIS AKŞAMI EMEKLİ OLACAK!

Eklenme : 26.04.2023 - 20:37

AKŞENER: ERDOĞAN 14 MAYIS AKŞAMI EMEKLİ OLACAK!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün Keçiören’de partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılış törenine katıldı. Açılış için toplanan partililere hitap eden Akşener, partisinin Millet İttifakı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve partisi için  yurttaşlardan  “Sizden bütün milletimizden şunu istemenizi rica ediyorum; 2 tane oy kullanacaklar birisi Kemal’e, bir diğeri de İYİ Parti’ye yani Meral’e” diyerek oy istedi.

Cumhuriyet’te yer alan habere göre Akşener’in konuşması sırasında  şunları söyledi:

“Bir geldim seçim bürosu açılışını geçmiş yarı miting gibiyiz. Biz zaten bu işi almışız. Benim sizden istediğim bir şey var; ben hepimizin çalışması, helal oylarınızla partimiz birinci parti olmadan başbakan olamam. Başkaları gibi abidik gubudik işlere girişemeyeceğim için birileri gibi garip pazarlıklar yapamayacağım için, bir elimde Hizbullah bir elimde PKK olmadığı için, partimiz birinci olduğu zaman başbakan olacağım demektir. 14 Mayıs’ta hem bu ucube sistemden kurtulacağız hem de İYİ Partimizi birinci parti olarak o sandıktan çıkaracağız.

Savaşa gitmiyoruz, bayram gibi seçime gidiyoruz. Kim daha iyisini yapıyorsa ona oy verilecek bir Türkiye’yi beraber inşa edeceğiz. Doktorlarımıza giderlerse gitsinler diyen, sağ elinden Hizbullah; Gaffar Okkan’ın katilleri, sol elinde PKK hem Kürt çocuklarının hem Türk çocuklarının katillerinin eli bulunan bu ucube sistemin başındaki Recep Bey de 14 Mayıs akşamı emekli olacak. Sizden bütün milletimizden şunu istemenizi rica ediyorum; 2 tane oy kullanacaklar birisi Kemal’e, bir diğeri de İYİ Parti’ye yani Meral’e. İnşallah bunda başarılı olacağız. Bugün burada gördüğüm bu başarının ufukta göründüğü şeklinde.”

Ardından İYİ Parti’nin Keçiören’deki seçim koordinasyon merkezi, yapılan duadan sonra kurdele kesilerek açıldı.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları