AKŞENER: ”ERDOĞAN 11 MİLYON OY ALMIŞ CHP SEÇMENİNE, 5 MİLYON OY ALMIŞ İYİ PARTİ SEÇMENİNE TERÖRİST DEDİ Mİ DEMEDİ Mİ? ANTALYA’NIN TERÖRİSTLERİ NASILSINIZ?”

Ana Sayfa » GÜNCEL » AKŞENER: ”ERDOĞAN 11 MİLYON OY ALMIŞ CHP SEÇMENİNE, 5 MİLYON OY ALMIŞ İYİ PARTİ SEÇMENİNE TERÖRİST DEDİ Mİ DEMEDİ Mİ? ANTALYA’NIN TERÖRİSTLERİ NASILSINIZ?”

19.03.2019 - 15:49

AKŞENER: ”ERDOĞAN 11 MİLYON OY ALMIŞ CHP SEÇMENİNE, 5 MİLYON OY ALMIŞ İYİ PARTİ SEÇMENİNE TERÖRİST DEDİ Mİ DEMEDİ Mİ? ANTALYA’NIN TERÖRİSTLERİ NASILSINIZ?”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya’da ortak miting düzenlediler.

Akşener burada yaptığı konuşmada Erdoğan’ın kendisini mahkemeye verdiği  ”Bütün yurttaşlara terörist dedi.” iddiasını bir kez daha yineledi.

”800 yıllık Türk yurdu, Antalyalılar… Atatürk’ün bir sözü var; “Toroslarda bir yörük çadırı kalsa, o yörük çadırının bacası tütse bize hiç kimse bir şey yapamaz.” Antalya’nın yörük çadırının sahipleri… Hepinizi saygıyla selamlıyorum, hoş geldiniz.

Şimdi, geçen hafta burada bir miting vardı. Sayın Erdoğan çıktı, beni 250 milyon TL’lik mahkemeye verdiğini söyledi. Arada bir diyorsunuz ya, abla siz konuş biz öderiz. Valla ne siz ödeyebilirsiniz, ne ben. Beni Mehmet Cengiz zannetti! Sayın Erdoğan, bende olsa dükkan senin, ama yok! Emekli maaşıma haciz koydurursun olur biter…

Çok kızdı ya terörist işine… Söyleyeyim mi? Antalya’nın teröristleri nasılsınız? İyi misiniz? pazarcıya, çiftçiye, esnafa 11 milyon oy almış CHP seçmenine, 5 milyon oy almış İYİ Parti seçmenine terörist dedi mi demedi mi? Meral Akşener ayna tutunca karşılığı 250 milyon TL. 50 milyon dolar… Size açık açık söyleyeyim battı balık yan gidermiş, sonuç itibarıyla 250 milyon değil bir dahakine 500 milyon versin.”

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :