28 Ocak 2023 - Hoş geldiniz

AKŞENER’DEN YENİ VİDEO: NE LANET ZAMANDAYIZ

Ana Sayfa » GÜNCEL » AKŞENER’DEN YENİ VİDEO: NE LANET ZAMANDAYIZ

Eklenme : 23.01.2023 - 8:30

AKŞENER’DEN YENİ VİDEO: NE LANET ZAMANDAYIZ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Twitter hesabından yeni bir video yayımladı. “#DevleteMerhametYakışır!” etiketi kullanılan paylaşımda, Cumhurbaşkanı Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili, “Sadece dilini kirletmedi. Kalbini de öfkesinin esiri etti” ifadelerine yer verildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, sosyal medya hesabı üzerinden seçim çalışmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde süreç içerisinde kullanılacak fotoğraflar paylaşılmış, görseller içerisinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş’ın yer alması dikkat çekmişti.

Akşener, sosyal medya hesabından yayınladığı seçim videosunu,”Devlet-millet arasında kurulan güçlü bağı zedeleyen bu merhametsiz yaklaşımı milletimizle birlikte, sandıkta değiştireceğiz. Çünkü devlete merhamet yakışır” notuyla paylaştı.

 

Erdoğan’ın sözlerine yer verilen videoda, “Sadece dilini kirletmedi. Kalbini de öfkesinin esiri etti. Vicdanını da kin karasına boyamayı tercih etti. Ne lanet bir zamandayız. Her seferinde zulmü gören biz, yanına kâr kalan zulmeden. Böyle bir lanet zamandayız. Ama Allah büyüktür, milletimiz büyüktür. Bunu görüyor ve gereğini yapacak inşallah.” sözlerine yer verildi.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları