7 Şubat 2023 - Hoş geldiniz

AKŞENER’İN SEÇİM KAMPANYASI BAŞLADI..AFİŞLERDE İMAMOĞLU AYRINTISI

Ana Sayfa » GÜNCEL » AKŞENER’İN SEÇİM KAMPANYASI BAŞLADI..AFİŞLERDE İMAMOĞLU AYRINTISI

Eklenme : 15.01.2023 - 9:15

AKŞENER’İN SEÇİM KAMPANYASI BAŞLADI..AFİŞLERDE İMAMOĞLU AYRINTISI

“Adalet, Ciddiyet, Samimiyet, Merhamet, Cesaret, Millet, Liyakat ve Başbakan” vurgularıyla; İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in; Milletvekilliği, İçişleri Bakanlığı, Meclis başkanvekilliği ve İYİ Parti Liderliğine uzanan 28 yıllık aktif siyaset hayatının getirdiği devlet insanı anlayışına işaret edildi.

image small

BAŞBAKANLIK MESAJI

“Devlete Adalet Yakışır, Devlete Ciddiyet Yakışır, Devlete Samimiyet Yakışır, Devlete Merhamet Yakışır, Devlete Cesaret Yakışır, Devlete Millet Yakışır, Millete Başbakan Yakışır” sloganlarıyla işlenen lider iletişim kampanyasında; Meral Akşener’in ilgili değer setleriyle örülü siyasi hayatı neticesinde, Başbakanlık hedefinin gerçekleşmesiyle birlikte devletin ilgili değerlere yeniden kavuşacağı mesajı verildi.

image small

TÜRKİYE GENELİNDE BİLLBOARDLARDA OLACAK

Türkiye genelinde billboardlara yansıyacak olan kampanyanın, “Devlete Adalet Yakışır” sloganı iki versiyon üzerinden hazırlandı.

image small

AKŞENER VE İMAMOĞLU’NUN FOTOĞRAFLARI KAMPANYADA KULLANILIYOR

Birinci versiyon Meral Akşener’in TBMM’de kadınlarla bir arada olduğu bir fotoğrafla, adaleti kadınlarla bir arada sağlama iddiası üzerinden yansıtıldı.

image small

İkinci versiyonda ise sadece İstanbul’daki billboardlarda kullanılmak üzere; hakkında siyasi yasak ve hapis cezası kararı verilen İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’yla, Meral Akşener’in Saraçhane mitingindeki anlarından bir fotoğraf kullanıldı.

image small

Billboardlar haricinde, kampanyanın dijital iletişimi ise; önümüzdeki günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in resmî sosyal medya hesapları üzerinden, ilgili değer setlerini içeren video paylaşımlarıyla gerçekleşecek.

image smallimage smallimage smallimage small

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları