16 Ağustos 2022 - Hoş geldiniz

ALİ BABACAN VE AKP’LİLER HAŞİM KILIÇ’IN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

Ana Sayfa » GÜNCEL » ALİ BABACAN VE AKP’LİLER HAŞİM KILIÇ’IN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

Eklenme : 12.06.2022 - 13:24

ALİ BABACAN VE AKP’LİLER HAŞİM KILIÇ’IN OĞLUNUN DÜĞÜNÜNDE BULUŞTU

Anayasa Mahkemesi eski başkanı Haşim Kılıç’ın oğlu Eren Kılıç, Luceyn Alrawi ile evlendi. Günay Ankara’da yapılan düğüne AKP’li birçok eski bakan ve milletvekili katıldı.

Sözcü’den Veli Toprak’ın haberine göre Kılıç’ın TOBB Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu olan ve halen özel bir şirkette çalışan oğlu Eren ile Luceyn Alrawi’nin düğününe çok sayıda siyasetçi, yargı mensubu ve davetli katıldı. Gelin Luceyn’in babasının Iraklı, annesinin ise Türk olduğu öğrenildi.

BABACAN’IN KUZENİ

Nikahı AKP’li Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok kıydı ve Haşim Kılıç için “Zor zamanlarda konuşan, memleket için iyi işlere imza atan” ifadesini kullandı.

SEZER MESAJ GÖNDERDİ

Gelinin nikah şahitliğini Deva Partisi Lideri Ali Babacan yaptı. Babacan ile gelinin annesi Fatma Alrawi’nin kuzen oldukları öğrenildi. 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer de düğüne gönderdiği mesajda, çifte mutluluklar diledi.

Düğüne AKP’li eski bakan Ali Rıza Alaboyun, eski milletvekilleri Eyüp Fatsa, Tevhit Karakaya, Kemalettin Göktaş, Mustafa Baş, Zeki Karabayır, İ. Halil Çelik de katıldı.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları