AVİZELERİN ALTINDA İFTARLA, OTLARIN ÜZERİNDE İFTAR ARASINDAKİ FARK HALKA YAKINLIĞIN KADARDIR.

Ana Sayfa » GÜNCEL » AVİZELERİN ALTINDA İFTARLA, OTLARIN ÜZERİNDE İFTAR ARASINDAKİ FARK HALKA YAKINLIĞIN KADARDIR.

11.06.2018 - 8:44

AVİZELERİN ALTINDA İFTARLA, OTLARIN ÜZERİNDE İFTAR ARASINDAKİ FARK HALKA YAKINLIĞIN KADARDIR.

İki iftar arasındaki ‘ince’ fark

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı iftarda halkla arasına şerit çekilmesi tepkilere neden oldu. Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise halkla iç içe iftar yaptı.

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminde adaylar sık sık halktan yana olduklarını ifade ediyor. Ancak çekilen iki farklı fotoğraf, hangi adayın daha çok halktan yana olduğunu gözler önüne serdi.

 

Yukarıdaki fotoğraf İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformunca düzenlenen iftar programında çekildi. Programa katılan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masası ile yurttaşların arasına şerit çekilmesi dikkat çekti. Görseli sosyal medya hesabından yayımlayan İstanbul Valiliği, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformunca düzenlenen iftar programına katıldı” mesajını paylaştı. Fotoğrafı gören vatandaşlar iftar yemeğindeki uygulamaya tepki gösterdi.

 

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ise illerde düzenlediği mitingler sırasında halkla birlikte iftar yapmayı tercih ediyor ve halkla sohbet ederek sorunlarını dinliyor. Çekilen bu iki farklı fotoğraf ‘hangisi daha halkçı?’ sorusuna yanıt oluyor.

 

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :