18 Mayıs 2021 - Hoş geldiniz

AYDINLIK GAZETESİ’NDE YAZAN, ULUSAL KANAL’DA PROGRAM YAPAN CEM GÜRDENİZ’DEN YENİ KARAR

Ana Sayfa » GÜNCEL » AYDINLIK GAZETESİ’NDE YAZAN, ULUSAL KANAL’DA PROGRAM YAPAN CEM GÜRDENİZ’DEN YENİ KARAR

Eklenme : 20.04.2021 - 14:58

AYDINLIK GAZETESİ’NDE YAZAN, ULUSAL KANAL’DA PROGRAM YAPAN CEM GÜRDENİZ’DEN YENİ KARAR

104 emekli amiralin yayımladığı açıklamaya imza attığı için gözaltına alınan ve “Mavi Vatan” kavramını ilk kez kullanan Emekli Amiral Cem Gürdeniz‘in, açıklama sonrası yapılan tartışmalarda kendilerine karşı tutum alan Aydınlık Gazetesi ve Ulusal Kanal‘a ilişkin aldığı kararı eşi Rengin Gürdeniz duyurdu.

Rengin Gürdeniz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Gürdeniz’in yazılarının ve görüntülerinin ilgili kanal ve gazeteden silinmesini istediğini ifade etti.

Gürdeniz’in paylaşımı şu şekilde:

”Gördüğüm twitler sebebiyle bu açıklamayı yapma gereğini duyduk. Dün sabah, Cem avukatlarına talimat vererek Aydınlık taki tüm köşe yazılarının ve ulusal kanaldaki videolarının yayından kaldırılmasını talep etmiştir. Bilginize…… vefa sadece bir semt adı mı?”

“MAVİ VATANA KELEPÇE TAKILAMIYOR”

Ayrıca Rengin Gürdeniz, yaptığı diğer bir sosyal medya paylaşımda görevlilerin Cem Gürdeniz’e elektronik kelepçe takmak için geldiklerini, ancak 4 GPS cihazının da bozuk çıktığını söyledi. Gürdeniz, görevlilerin bozuk cihazlar nedeniyle Cem Gürdeniz’e elektronik kelepçe takamadan ayrıldıklarını belirtti.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları