28 Eylül 2022 - Hoş geldiniz

AYKUT ERDOĞDU OLAYINDA YENİ SES KAYDI..ÖZGE ERDOĞDU VE TUBA TORUN KARŞILIKLI KONUŞUYOR: ”DOLARLA VEKİL OLUYORLAR..”

Ana Sayfa » GÜNCEL » AYKUT ERDOĞDU OLAYINDA YENİ SES KAYDI..ÖZGE ERDOĞDU VE TUBA TORUN KARŞILIKLI KONUŞUYOR: ”DOLARLA VEKİL OLUYORLAR..”

Eklenme : 28.06.2022 - 0:42

AYKUT ERDOĞDU OLAYINDA YENİ SES KAYDI..ÖZGE ERDOĞDU VE TUBA TORUN KARŞILIKLI KONUŞUYOR: ”DOLARLA VEKİL OLUYORLAR..”

YENİ BİR SES KAYDI ORTAYA ÇIKTI

Aykut Erdoğdu ile Özge Erdoğdu arasında geçen konuşmanın yankıları sürerken bu kez yeni bir ses kaydı daha ortaya çıktı. Yine Özge Erdoğdu’ya ait olduğu iddia edilen hesaptan Tuba Torun’a ait olduğu öne sürülen bir ses kaydı paylaşıldı. “Özge” adlı hesaptan yapılan paylaşıma “‘Dolarla vekil oluyorlar, ben kadın hakları diye yırtınıyorum. Olamıyorum’ demiştin hatırlıyor musun Tuba Torun. Neyse ki artık partidesin, Aykut Erdoğdu’yu aldın sırada vekillik var.” notu düşüldü.

“DOLARLA MİLLETVEKİLİ OLUYORLAR”

Medyaradar’d yer alan habere göre Tuba Torun’a ve Özge Erdoğdu’ya ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında; Tuba Torun’un ağlayarak, “Dolarla milletvekili oluyorlar, ben burada sabahtan akşama kadar kadın hakları diye yırtınıyorum. Birine inandım tamam mı ve inandığım için de evet kendimi ortaya koydum. Ve şu anda da istifa edeceğim.” dediği duyuluyor.

Ses kaydının devamında ise karşı taraftaki Özge Erdoğdu’nun “Tuba bir sakin ol hayır” dediği Torun’un ise yeniden “Ben buranın adaletsiz bir dünya olduğunu biliyordum ama bu kadar adaletsiz olduğunu bilmiyordum Özge. Çünkü benim bakılması gereken bir annem var” dediği anlaşılıyor.

İşte o konuşma…

 

 

 

İLGİLİ HABER: AYKUT ERDOĞDU OLAYININ KONUŞULMAYANLARI..

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları