27 Kasım 2021 - Hoş geldiniz

BAHÇELİ ”BÖLÜCÜ KEBAPÇILAR” DEDİ, AKŞENER KÜRSÜYE ANKARA’NIN MEŞHUR ASPAVA KEBAPÇISI ÇETİNKAYA’YI ÇIKARDI: ”BİZDEN TERÖRİST ÇIKMAZ..”

Ana Sayfa » GÜNCEL » BAHÇELİ ”BÖLÜCÜ KEBAPÇILAR” DEDİ, AKŞENER KÜRSÜYE ANKARA’NIN MEŞHUR ASPAVA KEBAPÇISI ÇETİNKAYA’YI ÇIKARDI: ”BİZDEN TERÖRİST ÇIKMAZ..”

Eklenme : 06.10.2021 - 13:59

Yurtseverlik Haber

yazarın tüm yazıları
Akşener kürsüye kebapçı çıkardı: Bizden terörist olmaz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ‘bölücü kebapçılar’ açıklamasına tepki gösteren İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında kürsüyü kebapçı esnafı İbrahim Çetinkaya’ya bıraktı.

Akşener’in, “Daha geçen hafta, barınamayan öğrencilerimiz terörist ilan edildi. Dün itibariyle de, kebapçılar terörist oldu. İşte o nedenle, bu hafta, Milletin Kürsüsü’nde, hem kebapçı, hem de Aspavacı bir kardeşimizi misafir ediyoruz. İbrahim Çetinkaya aramızda. Bu vesileyle, tüm kebapçı kardeşlerimize, aramıza hoş geldiniz demek istiyorum. Buyrun İbrahim Bey, söz de kürsü de senindir” diyerek kürsüye davet ettiği Çetinkaya, “Biz Halil İbrahim sofralarını kuranlarız. Bizden terörist çıkmaz, bölücü çıkmaz” dedi. Çetinkaya ayrıca salgın döneminde yaşadıkları sıkıntıları anlatarak, “Siyaset bize destek olmalı, bölücü ilan etmemeli” dedi.

İLGİLİ HABER: KEBAPÇILAR İSYANDA ÇÜNKÜ BAHÇELİ SONUNDA ONLARI DA BÖLÜCÜ İLAN ETTİ. PEKİ KEBAPÇILARIN TERÖRLE, BÖLÜCÜLÜKLE VE İŞSİZLİKLE İLİŞKİLENDİRİLMESİNİN ARKA PLANINDA HANGİ MESAJ VAR? İŞTE ÜLKEMİZİN KEBAPÇI GERÇEĞİ, TERÖR VE İŞSİZLİĞİN GÖRÜNMEYEN FOTOĞRAFI…………

YORUMLAR: İTALYA’NIN MAKARNA VE PİZASI, MACARİSTAN’IN GULAŞ’I, İNGİLTERE’NİN FİSH AND CHİPS’İ NE İSE TÜRKİYE’NİN KEBABI DA ”O” DUR…ŞİMDİ İTALYA BAŞBAKANI TELEVİZYONLARA ÇIKIP HALKIYLA, KÜLTÜRÜYLE, YAŞAM BİÇİMİYLE BÜTÜNLEŞMİŞ OLAN MAKARNA VE PİZA HİZMETİ VEREN RESTORANLARI BÖLÜCÜ VE TERÖRİST İLAN ETSE NE OLUR? İTALYANLAR BÖYLE BİR SUÇLAMAYI İÇLERİNE SİNDİREBİLİRLER Mİ? KEBAP TÜRKİYE’NİN BESLENME VE MUTFAK KÜLTÜRÜNÜN AYRILMAZ PARÇASIDIR, KEBAP ADANA’DAN, URFA’DAN, MARDİN’DEN, ERZURUM’DAN, GAZİANTEP’TEN, BURSA’DAN YOLA ÇIKIP ÜLKENİN BÜTÜN KENTLERİNİ ORTAK BİR LEZZET ANLAYIŞI NOKTASINDA BİRLEŞTİRMİŞ KUVVETLİ BİR GÜÇTÜR. BU GÜCÜ YERİN DİBİNE BATIRMAK TOPLUMA KARŞI YAPILMIŞ AÇIK BİR HAKSIZLIKTIR. KEBAPÇİLAR BU ÜLKENİN ONURUYLA, ALIN TERİYLE EKMEK PARASI KAZANAN YURTTAŞLARIDIR. ONLARI BÖLÜCÜ VE TERÖRİST İLAN ETMEK VİCDANLARDA BÜYÜK YARALAR AÇAR. KEBAPÇİLARI ÜLKEDEKİ İŞSİZLİĞİN NEDENİ OLARAK GÖSTERMEK AKLIN, MANTIĞIN ALABİLECEĞİ BİR YAKLAŞIM DEĞİLDİR.

YORUMLAR: TÜRKİYE’NİN BÜTÜN KEBAPÇILARI BİRLEŞİN…..KEBAPÇI ESNAFININ YANINDAYIZ..KEBAPÇILAR BU ÜLKENİN ASLİ UNSURLARIDIR…..ONLARI BÖLÜCÜ İLAN ETME, TERÖRE YARDIM VE YATAKLIK YAPMAKLA SUÇLAMA HİÇBİR VİCDANA SIĞMAZ….NAMUSUYLA, ALIN TERİYLE ÇALIŞAN VE BU TOPRAKLARIN İNSANLARINI YÜZYILLARDIR ÜRETTİKLERİ TARİFSİZ LEZZETLERLE BESLEYEN KEBAPÇILAR BÖYLESİ BİR SUÇLAMAYI ASLA VE ASLA HAK ETMİYORLAR……

 

 

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları