23 Mart 2023 - Hoş geldiniz

BAHÇELİ’NİN DEPREMZEDELERİ AZARLADIĞI GÖRÜNTÜLERİN DEVAMI ORTAYA ÇIKTI

Ana Sayfa » GÜNCEL » BAHÇELİ’NİN DEPREMZEDELERİ AZARLADIĞI GÖRÜNTÜLERİN DEVAMI ORTAYA ÇIKTI

Eklenme : 02.03.2023 - 17:21

BAHÇELİ’NİN DEPREMZEDELERİ AZARLADIĞI GÖRÜNTÜLERİN DEVAMI ORTAYA ÇIKTI

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici geçen günlerde Kahramanmaraş Elbistan, Afşin ilçelerini ve Malatya’nın Doğanşehir ilçesindeki konteyner kenti ziyaret etti.

Elbistan ziyareti sırasında Türkiye tarihine kara bir leke olarak geçecek anlar yaşanırken görüntülerin devamı ortaya çıktı. MHP lideri Bahçeli, bölgede iktidarı eleştiren depremzedeleri azarlayarak “Sayın Cumhurbaşkanımız ve diğer yetkililerin ziyaretini sabote etmeye hakkınız yok. Sessizlik olacak. Hepsini dağıtın gitsin, indirin şunları. Hadi bakalım” demişti. Pankartın indirilmesi sonrası yuhalamaya başlayan kalabalığı konteynerın kapısından AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın izlemesi dikkat çekti.

MHP’DEN AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Bahçeli’nin tepki çeken ifadelerinin depremzedelere değil “Elbistan il olsun” pankartına yönelik olduğunu savunan Büyükataman, “Bahçeli’nin Elbistan ziyareti sırasında ‘Elbistan İl Olsun’ pankartı altında slogan atmanın yeri ve zamanı olmadığını dile getirdiği sözlerini çarpıtarak depremzedelere hakaret ettiği iftirasını atmışlardır” ifadelerini kullanmıştı.

Cumhur İttifakı’nın muhalefet tarafından hedef alındığını söyleyen Büyükataman, yaşananları ‘algı operasyonu’ olarak niteleyerek “Henüz bir aday belirlemeyi dahi beceremeyen Zillet İttifakı, kendi içerisindeki kavgayı, tutarsızlığı ve teslimiyetçi anlayışı gizleme telaşıyla milletimizin karşısına her gün yeni bir algı operasyonu ile çıkmaya devam etmektedir” demişti.

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları