7 Şubat 2023 - Hoş geldiniz

BAKAN SOYLU İLE CHP’Lİ ÖZKOÇ ARASINDAKİ TARTIŞMADA HAKARETLER HAVADA UÇUŞTU

Ana Sayfa » GÜNCEL » BAKAN SOYLU İLE CHP’Lİ ÖZKOÇ ARASINDAKİ TARTIŞMADA HAKARETLER HAVADA UÇUŞTU

Eklenme : 19.11.2022 - 9:33

BAKAN SOYLU İLE CHP’Lİ ÖZKOÇ ARASINDAKİ TARTIŞMADA HAKARETLER HAVADA UÇUŞTU

 

 

 

Meclis Plan Bütçe Komisyonu görüşmelerinde İçişleri Bakanı Soylu, Kolombiya’dan Türkiye’ye gelirken yakalanan uyuşturucu ile ilgili CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç’un ısrarlı soruları üzerine, “Kara para aklayan da uyuşturucu ticareti yapan da şerefsizdir. İspat etmeyen Kılıçdaroğlu da şerefsizdir… Kara parayı uyuşturucu parasını ispat etmezseniz şerefsizsiniz… Bu devlete size iftira ettirmeyiz” diye tepki gösterdi.

“NAMUSSUZSUN SOYLU”

Sözcü’den Başak Kaya’nın haberine göre  CHP’li Özkoç, “Benden kaçamayacaksın Soylu, sen namussuzsun Soylu… Alçak adam, kaçan adam, alçak adam” diye bağırdı. CHP’li milletvekilleri komisyon kürsüsünün önünde toplanıp Soylu’yu uzun süre protesto etti.

Bunun üzerine toplantıya ara verildi. Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz, taraflara kötü söz kullanmamaları ve genel başkanlar hakkında konuşulmaması konusunda defalarca uyarıda bulundu. Yılmaz, ‘Herkesin şerefsiz ve kaba sözlerini geri alınarak tutanaktan çıkarılması’ çağrısında bulundu. Ancak Bakan Soylu, “Sözlerimin arkasındayım” dedi.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları