29 Eylül 2023 - Hoş geldiniz

BATUHAN’IN ANNESİ ”OĞLUMUN HAKKI YENDİ” DEDİ, ACUN PATLADI: ”NAMUSUMUZA DİL UZATANI AFFETMEM”

Ana Sayfa » GÜNCEL » BATUHAN’IN ANNESİ ”OĞLUMUN HAKKI YENDİ” DEDİ, ACUN PATLADI: ”NAMUSUMUZA DİL UZATANI AFFETMEM”

Eklenme : 01.07.2022 - 13:57

BATUHAN’IN ANNESİ ”OĞLUMUN HAKKI YENDİ” DEDİ, ACUN PATLADI: ”NAMUSUMUZA DİL UZATANI AFFETMEM”

Survivor All Star’da final koltuğuna oturan adaylardan biri olan Batuhan Karacakaya’nın annesinin, ‘Oğlumun hakkı yendi’ sözlerine Acun Ilıcalı tepki gösterdi.

Survivor finaline mektup gölgesi: Çıksın yazsın - Sayfa 1

DUVAR – Survivor All Star’da şampiyon Nisa’nın olması sonrasında Acun Ilıcalı, Survivor Ekstra’ya konuk oldu. Acun Ilıcalı, Batuhan’ın annesinin kendisi ve Survivor hakkında yaptığı açıklamalara tepki gösterdi. Acun Ilıcalı “Batuhan mektup falan yazacakmış çıksın yazsın o mektubu bekliyorum cevabını vereceğim. Kim oğlunun hakkını yemiş?” dedi.

16

Survivor finaline mektup gölgesi: Çıksın yazsın - Sayfa 2

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu sonrası Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya, Survivor 2021 ve 2022 sezonlarında yer alan Batuhan Karacakaya Survivor 2022’de üçüncü oldu. Bunun ardından Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya sosyal medyadan, oğlunun hakkının yenildiğine dair açıklama yaptı. Bu sözler gündem olunca Acun Ilıcalı yaşananlara tepki gösterdi.

26

Survivor finaline mektup gölgesi: Çıksın yazsın - Sayfa 3

Final koltuğuna oturan adaylardan biri olan yarışmacı Batuhan Karacakaya da, “Benim de bir mektubum var… Bekleyin” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı Survivor Ekstra’ya konuk olup yaşananlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

36

Survivor finaline mektup gölgesi: Çıksın yazsın - Sayfa 4

Ilıcalı şunları söyledi: “Nisa Batuhan’dan 3 kat fazla oy aldı. Batuhan’ın hakkı yenmedi sağ olsun annesi ‘hakkımız yendi’ vs dedi ya senin ne hakkın yenmiş nerede oy nerede?” diye sordu.

46

Survivor finaline mektup gölgesi: Çıksın yazsın - Sayfa 5

Ilıcalı şöyle devam etti: “Annesine sevgiler yine de ama Nisa’nın oyu 3 katı. Kim oğlunun hakkını yemiş? Batuhan sen çıktığın her oylamada elenmişsin. Elendiğinde de Ayşe iki katıydı. Kendisini severim ancak bu kadar hırs yapan arkadaşımız aslında hatayı nerede arıyorsa hırs yapmasında. Noter var. Her oylamada elenmişsin hakkım yendi demişsin.”

56

Survivor finaline mektup gölgesi: Çıksın yazsın - Sayfa 6

Ilıcalı son olarak şöyle devam etti: “Buradaki konu şu; emeğimizi töhmet altında bırakmasına izin vermem. Daha önce böyle saçma iddialar eden bir kadını da dava ettim çatır çatır da kazandım. Namusumuza dil uzatanı affetmem. Bu kadar kişinin emeğini dil uzatılmasına izin vermem.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları