28 Ocak 2023 - Hoş geldiniz

BİM HEDEFTE..EKMEK ÜRETİCİLERİ FEDERASYONU BAŞKANI KAVUNCU’DAN GALİP AYKAÇ’A: ”LAN SEN KİMSİN? YAVRUM SENİ O MAĞAZALARINLA BERABER ALIR, ALDIĞIN YERE SOKARIZ”

Ana Sayfa » GÜNCEL » BİM HEDEFTE..EKMEK ÜRETİCİLERİ FEDERASYONU BAŞKANI KAVUNCU’DAN GALİP AYKAÇ’A: ”LAN SEN KİMSİN? YAVRUM SENİ O MAĞAZALARINLA BERABER ALIR, ALDIĞIN YERE SOKARIZ”

Eklenme : 05.12.2022 - 17:31

BİM HEDEFTE..EKMEK ÜRETİCİLERİ FEDERASYONU BAŞKANI KAVUNCU’DAN GALİP AYKAÇ’A: ”LAN SEN KİMSİN? YAVRUM SENİ O MAĞAZALARINLA BERABER ALIR, ALDIĞIN YERE SOKARIZ”

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin zincir marketlere ilişkin sözlerinden sonra yaptığı açıklamayla gündeme gelen ve daha sonrasında da Gıda Perakendecileri Derneği Başkanlığı’ndan istifa ettiğini duyuran BİM CEO’su Galip Aykaç’ı Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu da ağır sözlerle hedef aldı.

Aykaç’a yönelik “Lan sen kimsin! 2 gündür çılgına döndük… Yavrum… Seni o avanelerinle beraber, mağazalarınla beraber alır, aldığın yere sokarız. Tüm BİM mağazalarındaki ekmeğini keserim senin” diye seslenen Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu Başkanı Murat Kavuncu, “Biz devletimiz, ülkemiz, bayrağımız, sancağımız için çalışıyoruz. Türkiye’ye değer katmak adına çalışıyoruz. Sen kalkıyorsun burada bize racon kesiyorsun. Seni o avanelerinle beraber, mağazalarınla beraber alır, aldığın yere sokarız. Sektörde aynı alanda faaliyet gösteren bir grubuz. Tüm BİM mağazalarındaki ekmeğini keserim senin” dedi.

Kavuncu sözlerinin devamında Cumhur İttifakı’na olan desteğini belirterek  “Ne Sayın Cumhurbaşkanımız ne de Sayın Devlet Bahçeli’yi kimseye yem ettirmeyiz” ifadelerini kullandı.

kaynak: Cumhuriyet

 

 

İLGİLİ HABER:

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları