BİNALİ YILDIRIM OYUNU KULLANDIKTAN SONRA HELALLİK İSTEDİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » BİNALİ YILDIRIM OYUNU KULLANDIKTAN SONRA HELALLİK İSTEDİ

23.06.2019 - 13:29

BİNALİ YILDIRIM OYUNU KULLANDIKTAN SONRA HELALLİK İSTEDİ

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım ile birlikte oyunu Tuzla Emlak Konut Cemil Meriç İlkokulu’nda kullandı.

Gerçek Gündem’de yer alan habere göre Binali Yıldırım helallik isteyerek, ‘kırgınlıkları geride bırakma zamanı’ dedi.

Yıldırım’ın açıklaması şöyle:

Görevimizi yaptık, inşallah bugün oy kullanma süresi bitince oylar sayılacak ve gelecek 5 yıl için İstanbul’u kim yönetecek göreceğiz. Biz 6 Mayıs’tan beri adaylar olarak kampanyalarımızı yapıyoruz.

Her ilçede her mahallede hemşerilerimizle buluştuk. Bir konuştuk iki dinledik. Eminim ki bugün konuşma sırası seçmenindir. Onlar kararını bugün vermiş oluyor. İstanbul’un bir dünya şehri olması için bugüne kadar ülke genelinde edindiğimiz tecrübeleri uygulamak için seçimler önemli bir fırsat. Rabbim İstanbul’umuz için ülkemiz için bu seçimleri hayırlı uğurlu kılsın. Kampanya sırasında kırgınlıklar olabilir rakipler arasında da olabilir veya vatandaşlarımızdan kırgınlıklar olabilir. Bugün artık kırgınları bırakma geleceğe odaklanma zamanıdır. Bilerek bir İstanbullu kardeşimize yanlışlık yaptıysak helallik istiyorum. Seçimlerimiz hayırlı olsun.

-Bu seçimde sadece İstanbul seçmeni değil Anadolu’nun her tarafında vatandaşlarımız İstanbulla ilgilendiler. Onlar da bu kampanyada aktif olarak görev aldılar. Seçimler boyunca kampanyada görev alan bütün Anadolu’dan gelen vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :