23 Mart 2023 - Hoş geldiniz

BİRGÜN’ÜN ”ABONE OL” ÇAĞRISINDAN, YURTSEVERLİK.COM’UN ”OKUYUCU VE YAZAR DESTEĞİ” SÜRECİNE BİR BAKIŞ

Ana Sayfa » GÜNCEL » BİRGÜN’ÜN ”ABONE OL” ÇAĞRISINDAN, YURTSEVERLİK.COM’UN ”OKUYUCU VE YAZAR DESTEĞİ” SÜRECİNE BİR BAKIŞ

Eklenme : 02.02.2023 - 20:30

BİRGÜN’ÜN ”ABONE OL” ÇAĞRISINDAN, YURTSEVERLİK.COM’UN ”OKUYUCU VE YAZAR DESTEĞİ” SÜRECİNE BİR BAKIŞ

Kamuoyu hemfikir: #HergünbirdozBirGün şart!

Türkiye’de 14 Mayıs’ta yapılacak kritik seçimler öncesi “değişim” rüzgârları eserken, BirGün’ün abonelik kampanyası da sürüyor.

#HerGünBirDozBirGün etiketi Twitter’da gündemler arasına girdi. Gazetecilerden akademisyenlere, sanatçılardan siyasilere pek çok kişi, ülkenin içinde bulunduğu şartlarda BirGün’ün öneminin altını çizen paylaşımlar yaptı ve okurları gazeteye abone olmaya çağırdı.

Peki ayakta kalma mücadelesi veren gazetelerin yanında, doğru haberciliği ilke edinmiş internet haber sitelerinde de benzer bir mücadele sürdürülmüyor mu?

Yurtseverlik.Com da, iki yıldan bu yana okuyucu ve yazar desteği ile yoluna devam etme çabası içinde olan bir haber sitesi. Elini taşın altına koymaktan çekinmeyen duyarlı, yurtsever, demokrat, emekten yana  okuyucularının ve yazarlarının Yurtseverlik.Com’a verdikleri destek bu alanda belki de hiç görülmemiş bir dayanışma örneği ortaya koyuyor. Bir diğer çarpıcı ayrıntı ise site yazarlarının sürece doğrudan ve büyük bir içtenlikle, sadece yazılarıyla değil, maddi anlamda da katkıda bulunmaları.

Şimdi yeniden Birgün’deki gelişmelere bakalım.

İşte abone desteği için Twitter’dan yapılan paylaşımlardan bazıları:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları