10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

BU DA OLDU..ANKARA ETİMESGUT ZIRHLI BİRLİKLER OKULU’NU ÇEVRELEYEN TEL ÖRGÜLERE ERDOĞAN’IN POSTERLERİ ASILDI

Ana Sayfa » GÜNCEL » BU DA OLDU..ANKARA ETİMESGUT ZIRHLI BİRLİKLER OKULU’NU ÇEVRELEYEN TEL ÖRGÜLERE ERDOĞAN’IN POSTERLERİ ASILDI

Eklenme : 26.05.2023 - 17:51

BU DA OLDU..ANKARA ETİMESGUT ZIRHLI BİRLİKLER OKULU’NU ÇEVRELEYEN TEL ÖRGÜLERE ERDOĞAN’IN POSTERLERİ ASILDI

Cumhurbaşkanı seçimlerinin ikinci turuna günler kala, Ankara Etimesgut Zırhlı Birlikler Okulu’nu çevreleyen tel örgülere Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı adayı Tayyip Erdoğan’ın posterlerinin asılı olduğu görüldü.

Sözcü’den Deniz Ayhan’ın paylaştığı fotoğraflarda bir bölümü taşınan, halen eğitim verilen ve askeri sınavlar da yapılan birliğin tel örgülerine asılan posterlerde “Doğru adamla yola devam” ifadesi yer aldı.

Bazı posterlerde ise Erdoğan’ın sosyal medya hesaplarında da profil fotoğrafı olarak kullandığı; Türk Havacılık ve Uzay Sanayii’nde düzenlenen ‘İstikbalin Yüzyılı Tanıtım Programı’nda çekilen pilot üniformalı ve güneş gözlüklü fotoğrafı yer aldı.

Demokrat Parti Ankara İl Başkanı Erkin Delikanlı, “Cami yetmedi kışlaya da siyaset soktular. TCG Anadolu gemisini seçim otobüsüne döndürdüler yetmedi askeri bölgelere AKP Genel Başkanı’nın fotoğraflarını astılar. O fotoğraflar size seçim kazandırmaz ama şanlı ordumuza halel getirir. Uyarıyoruz, onları asan kimse oradan indirsin” dedi.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları