BU YAPILAN GERÇEKTEN AYIPTIR! HASTA YATAĞINDAKİ DENİZ BAYKAL İÇİN HAZIRLANAN FEZLEKENİN NEDENİ AÇIĞA ÇIKTI.

Ana Sayfa » GÜNCEL » BU YAPILAN GERÇEKTEN AYIPTIR! HASTA YATAĞINDAKİ DENİZ BAYKAL İÇİN HAZIRLANAN FEZLEKENİN NEDENİ AÇIĞA ÇIKTI.

17.12.2018 - 15:32

BU YAPILAN GERÇEKTEN AYIPTIR! HASTA YATAĞINDAKİ DENİZ BAYKAL İÇİN HAZIRLANAN FEZLEKENİN NEDENİ AÇIĞA ÇIKTI.

Sağlık sorunlarıyla uzun zamandır boğuştuğu için Meclis’te henüz milletvekili yemini etmeyen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’a yeni yasama döneminde gönderilen dokunulmazlık fezlekesinin içeriği netleşti.

CHP’li Meclis Başkanvekili Levent Gök, fezlekenin milletvekilliğinden dolayı değil, Halk TV’de yayınlanan bir programda telif hakları nedeniyle yaşanılan bir tartışmadan dolayı olduğu bilgisini verdi.

T24‘ün haberine göre; Baykal, yönetim kurulu üyesi olduğu Halk Tv’de yayınlanan bir programda telif haklarının ödenmemesi nedeniyle çıkan anlaşmazlıkta hakkında fezleke düzenlenen isim oldu. Fezlekeye ilişkin olarak CHP’li Meclis Başkanvekili Levent Gök, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Halk TV’de yayınlanan bir programda telif hakları nedeniyle yaşanılan bir tartışmadan dolayı Sayın Baykal’ın Yönetim Kurulu üyesi olmasından dolayı, üç yıl önceki bir fezlekedir.”

Yeni yasama döneminde TBMM’ye 43 fezleke geldi. 26’ncı Dönem’den devreden 252 fezleke ile sayı 295’e yükselti. Kaynak Gerçek Gündem

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :