23 Mayıs 2022 - Hoş geldiniz

CEM YILMAZ’IN ERŞAN KUNERİ DİZİSİNDEN İLK FRAGMAN

Ana Sayfa » GÜNCEL » CEM YILMAZ’IN ERŞAN KUNERİ DİZİSİNDEN İLK FRAGMAN

Eklenme : 04.05.2022 - 9:58

CEM YILMAZ’IN ERŞAN KUNERİ DİZİSİNDEN İLK FRAGMAN

Cem Yılmaz’ın Netflix Türkiye için çektiği Erşan Kuneri dizisinden ilk fragman yayınlandı. Netflix resmi sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımda,”Kuneri Film sunar: Yedi film birden” ifadeleri kullanıldı.

Dizi, “G.O.R.A.” ile “Arif V 216” filmlerinde yer alan fenomen karakter Erşan Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başında yaşadıklarını konu alıyor. Cem Yılmaz’ın başrolünde yer aldığı dizide ayrıca Nilperi Şahinkaya, Ezgi Mola, Uraz Kaygılaroğlu, Zafer Algöz ve Merve Dizdar rol alıyor.

İlk sezonu 8 bölümden oluşacak olan dizi, 13 Mayıs’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

Filmin konusu şöyle:

Erotik sinema yapımcısı Erşan Kuneri 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar verir. Sektörden arkadaşları Alev, Altın Oran, Mami, Seyyal, Tumtum, Feride ve Payro Kemal’i bir araya getirerek radikal bir film maratonuna koşmaya başlarlar.

İki yılda birbirinden farklı yedi film üreten Kuneri Film’de sinema aşığı Erşan ve arkadaşları İran sinemasından, korku filmlerine, toprak kokan Anadolu hikayelerinden, sosyal mesajlı dramalara, Ortaçağ aksiyon filmlerinden süper kahramana birbirinden farklı karakterlerle izleyiciyle buluşur.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları