CHP CEPHESİNDE MUTLU SON. ONLAR ERDİ MURADINA..

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP CEPHESİNDE MUTLU SON. ONLAR ERDİ MURADINA..

01.09.2018 - 22:43

CHP CEPHESİNDE MUTLU SON. ONLAR ERDİ MURADINA..

Cumhuriyet Gazetesi-  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun oğulları Kerem Kılıçdaroğlu ile kimyager Mine Alşan, düzenlenen bir törenle hayatlarını birleştirdi.

Düğün, Çankaya Belediyesi’ne ait Ahlatlıbel Atatürk Parkı’ndaki La Rossa Wedding’de verilen sade bir kokteyl ile gerçekleşti.

Genç çiftin Ankara’daki 5 yıldızlı bazı otellerle görüştüğü ancak Kılıçdaroğlu’nun müdahalesiyle konseptin değiştiği öğrenildi. 5 yıldızlı bir otelde dikkat çekici bir organizasyon istemeyen Kılıçdaroğlu’nun, sade bir nikahın kıyılması yönünde görüş belirttiği öğrenildi.

ÇYDD’YE BAĞIŞ YAPMALARI İSTENDİ

Yemek organizasyonundan da vazgeçildi ve sade bir kokteyl ile düğün davetinin gerçekleştirilmesine karar verildi. Düğün daveti için sade bir davetiye bastırılırken, davetiyede, çiçek göndermek isteyenlerin Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne bağışta bulunmaları istendi.

Güney Kore’de “Siyasette Kayırmacılık” üzerine yaptığı doktorayı tamamlayan Kerem Kılıçdaroğlu, nisan ayında Sivas’ta kısa dönem askerlik görevini tamamlayıp terhis olmuştu. 9 yıldır birlikte olan çift, geçen yıl nisan ayında Trabzon’da sade bir törenle nişanlanmıştı.

İNCE DÜĞÜNE KATILDI

Düğüne CHP tam kadro katıldı. Davetli olan Muharrem İnce‘nin katılıp katılmayacağı da merak konusuydu.

Muharrem İnce, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem ve Mine’nin düğüntörenine geldi.

Kılıçdaroğlu ve İnce CHP’de süren genel başkanlık tartışmaları nedeniyle karşı karşıya gelmiş, karşılıklı sert açıklamalarda bulunmuşlardı.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :