CHP HATAY MİLLETVEKİLİ SERKAN TOPAL İLE AKP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TÜLAY KAYNARCA DA KORONAYA YAKALANDI

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP HATAY MİLLETVEKİLİ SERKAN TOPAL İLE AKP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TÜLAY KAYNARCA DA KORONAYA YAKALANDI

27.10.2020 - 22:20

CHP HATAY MİLLETVEKİLİ SERKAN TOPAL İLE AKP İSTANBUL MİLLETVEKİLİ TÜLAY KAYNARCA DA KORONAYA YAKALANDI

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Twitter’dan korona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, sosyal medya hesabı Twitter’dan yaptığı paylaşımla korona virüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Evde izole altına alındığını duyuran Kaynarca, testinin pozitif çıktığını açıkladığı paylaşımında, “Bir süredir hastanede tedavi gören Eşim Yavuz Kaynarca’nın bugün itibariyle Covid-19 testi negatif çıktı. Antikor oluşumu ise bizi çok mutlu etti. An itibariyle de taburcu oldu. Elhamdülillah. Eşim ve oğullarımdaki rahatsızlık nedeniyle yeniden test oldum. Yapılan en son Covid-19 testim ise pozitif çıktı. Hekimlerimizin tavsiyeleri doğrultusunda tedavi sürecimi evde geçiriyorum. Eşimin yoğun bakım sürecinde desteğini, sevgisini ve dualarını esirgemeyen tüm dostlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Tüm hastalara Allah’tan (c.c) şifa diliyorum” ifadelerini kullandı.

CHP Hatay Milletvekili Serkan Topal koronavirüse yakalandığını açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla kötü haberi duyuran Topal, virüsü önce eşinin kaptığını sonra da çocuklarının kaptığını anlattı.

Oğlunun ateşinin yükselmesinin ardından “baba yanımda yatar mısın” sorusuna kayıtsız kalamadığını anlatan CHP’li Serkan Topal, virüs kapacağını bile bile oğlunun yanında yattığını aktardı.

Topal oğlunu teselli etmesinin ardından koronavirüs kaptığını aktarırken ateşinin 37 dereceyi de aştığını anlatarak maske mesafe ve temizlik uyarısı yaptı.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :