CHP’DE İSTANBUL İLÇE ADAYLARI BELLİ OLMAYA BAŞLADI

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP’DE İSTANBUL İLÇE ADAYLARI BELLİ OLMAYA BAŞLADI

27.01.2019 - 14:34

CHP’DE İSTANBUL İLÇE ADAYLARI BELLİ OLMAYA BAŞLADI

CHP MYK’de belediye başkan adaylarının isimleri MYK üyelerinin onayına sunuluyor.

CHP MYK’ye Kadıköy Beleyide Başkanlığı için Şerdil Dara Odabaşı ve Beşiktaş Belediye Başkan adayı için ise Rıza Akpolat’ın adının oylamaya sunulduğu ifade edildi.

ŞİŞLİ İÇİN FİDAN ASLAN EROĞLU

Gerçek Gündem’in haberine göre Mustafa Sarıgül’ün CHP’den istifasının ardından CHP’de yeniden gündeme Şişli’de ise Belediye Başkan adayı için Fidan Aslan Eroğlu’nun adının oylamaya sunulduğu belirtildi.

SİLİVRİ, BÜYÜKÇEKMECE, SARIYER

İstanbul’da mevcut belediye başkanlarından Muharrem İnce’ye yakınlığıyla bilinen Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Büyükçekmece Belediyesi mevcut Başkanı Hasan Akgün ve Sarıyer Belediyesi mevcut Başkanı Şükrü Genç’in adaylığının yeniden MYK’nin onayına sunulduğu ifade edildi.

KÜÇÜKÇEKMECE VE ÇATALCA DA MASADA

Öte yandan Küçükçekmece Belediye Başkan adaylığı için Kemal Çebi ve Çatalca Belediye Başkan adaylığı için ise Cem Kara’nın isminin MYK’nin onayına sunulduğu belirtildi.

BEKAROĞLU ÜSKÜDAR İÇİN AFFINI İSTEDİ

Üsküdar’da adaylığı gündeme gelen Mehmet Bekaroğlu’nun dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek affını istediği öğrenildi. Düzgünhaber’in edindiği bilgiye göre, bu talebe sessiz kalan Kılıçdaroğlu’nun, Üsküdar’a başka ismi aday yapması bekleniyor.

ERDEM GÜL LİSTEDE: ADALAR

CHP’de Adalar adaylığı gündeme gelen gazeteci Erdem Gül’ün adaylığının kesinleştiği bildirildi.

TUZLA ADAYI SALİM GÜRSOY

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Tuzla İlçe belediye başkan adayının Salim Gürsoy olmasının kesinleştiği de bildirildi.

PENDİK’E ‘USTA’ ADAY

CHP’de Pendik ilçe belediye başkanlığına ise Mehmet Salih Usta’nın isminin MYK’ye sunulmasına karar verildiği öğrenildi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :