CHP’Lİ AKSÜNGER: ”GENEL BAŞKAN VE YÖNETİCİLER SINIFTA KALDI.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP’Lİ AKSÜNGER: ”GENEL BAŞKAN VE YÖNETİCİLER SINIFTA KALDI.”

25.06.2018 - 18:16

CHP’Lİ AKSÜNGER: ”GENEL BAŞKAN VE YÖNETİCİLER SINIFTA KALDI.”

Partisinin 24 Haziran seçimlerindeki performansını eleştiren CHP’li Erdal Aksünger, “Genel başkan ve yöneticiler sınıfta kaldı. Topluma açıklama yapmayarak, beklentileri yerle bir ettiler. Parti içi mücadele artık farklı bir mecraya taşınacak”dedi.

 

Sandık sonuçlarına dair birçok endişesinin olduğunu belirten parti meclisi üyesi Aksünger, sonuçların soru işaretleriyle dolu olduğunu ve bazı şeyleri araştırıp sağlamasını yapamamaktan kaynaklanan bir sürü tereddütle dolu bir seçim geçirildiğini söyledi.

Aksünger, partisinin milleti tereddütte bıraktığını ve aynı şeyin Muharrem İnce için de geçerli olduğunu savundu.

Aksünger sözlerine şöyle devam etti: “Ne yazık ki üzüntü verici. Bu kadar büyük tereddütler içerisinde sonuçlanan seçimi yorumlamak da zor. Kafamda bu sonuçları kabullenmeme düşüncesi hep olacak çünkü çok soru işareti var. Bu soru işaretlerini toplumun da taşıdığını düşünüyorum. Onlar aydınlanmadığı sürece bu seçimlerin üzerinde hep gölge olacak. CHP’nin genel başkanı ve yöneticileri sınıfta kaldı. Seçim gecesi topluma açıklama yapmayarak, beklentileri yerle bir ettiler. Bu da ayrı bir üzüntü sebebi.”

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :