2 Temmuz 2022 - Hoş geldiniz

CHP’Lİ GENÇLER KILIÇDAROĞLU’NU AĞLATTI: ”ZOR GÜNLERİMDE YANIMDA HEP SEN VARDIN”

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP’Lİ GENÇLER KILIÇDAROĞLU’NU AĞLATTI: ”ZOR GÜNLERİMDE YANIMDA HEP SEN VARDIN”

Eklenme : 20.03.2022 - 19:50

CHP’Lİ GENÇLER KILIÇDAROĞLU’NU AĞLATTI: ”ZOR GÜNLERİMDE YANIMDA HEP SEN VARDIN”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ‘Güç Sende, Senin Elinde’ gençlik çalışmasının lansmanında gündemde yer alan konulara ilişkin değerlendirmelerde buldu.

Gençlere “Türkiye’yi bir sorun yumağı haline getirenleri gördünüz, şimdi Türkiye’yi sorun yumağından kimlerin çıkaracağını göreceğiz. Nasıl? Sandığa giderek. Yüz yıl geçti cumhuriyetimizin üzerinden. Yüz yılın mutlu günleri de vardı, mutsuz günleri de vardı. Yüz yıl içinde Türkiye’de başbakanlar asıldı, bakanlar asıldı, gencecik evlatlarımız asıldı. Artık geldiğimiz bu yüz yılda Türkiye’yi demokrasiyle taçlandırmak istiyoruz” diye seslenen ana muhalefet partisi lideri, şöyle devam etti:

“Zenginliğimizi düşmanca kullanmak isteyenlere izin vermeden yolculuğumuza devam etmek istiyoruz. Değişim, sizler değiştireceksiniz. Güç, evet sizin elinizde. Siz sandığa gidip oy kullandığınızda Türkiye’deki değişimi dünyaya duyurmuş olacaksınız. Otoriter yönetimin otoritesine son vermek gibi olağanüstü bir görevi yerine getirmiş olacaksınız. Bunun farkında mısınız bilmiyorum, dünya siyasi tarihine geçecek gençler olarak bunun farkında olun.”

Öte yandan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Bilmem mi şarkısıyla seslendi.

‘Güç Sende, Senin Elinde’ adlı gençlik çalışması lansmanında Kılıçdaroğlu konuşma yapmak için sahneye çıktığında bazı gençler sırayla ayağa kalkmaya başladı. Gençler “Bilmem mi, adalet deyince yanımda sen vardın, bilmem mi İstanbul Sözleşmesi’nin yanında sen vardın, bilmem mi işsiz ve umutsuz kalınca yanımda sen vardın, bilmem mi mülakat mağdurlarının yanında sen vardın” diyerek Kılıçdaroğlu’na seslendiler.

Ardından salondaki ışıklar söndü ve gençler cep telefonu flaşlarını açtı. Bu sırada salonda Sefo’nun Bilmem mi? şarkısı çalmaya başladı ve dinleyiciler eşlik etti. Bu anlar partinin gençlik kolları tarafından video haline dönüştürüldü ve sosyal medyada paylaşıldı.

Şarkıcı Sefo’nun ‘Bilmem mi?’ isimli parçasınında ardından gençler ”Gençliğin umudu Kılıçdaroğlu” sloganları attı. Kılıçdaroğlu’nun şarkı esnasında yaşadığı duygusal anları CHP Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Demir Twitter’dan paylaştı.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları