28 Ocak 2023 - Hoş geldiniz

CHP’Lİ ÖZEL: ”SOYLU HAKKINDA YARIN DOSYA AÇIKLAYACAĞIM, BAŞIMIZA GELEBİLECEK EN KÖTÜ İHTİMAL İÇİN..”

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP’Lİ ÖZEL: ”SOYLU HAKKINDA YARIN DOSYA AÇIKLAYACAĞIM, BAŞIMIZA GELEBİLECEK EN KÖTÜ İHTİMAL İÇİN..”

Eklenme : 11.01.2023 - 17:18

CHP’Lİ ÖZEL: ”SOYLU HAKKINDA YARIN DOSYA AÇIKLAYACAĞIM, BAŞIMIZA GELEBİLECEK EN KÖTÜ İHTİMAL İÇİN..”

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında kritik açıklamalarda bulundu.

Özel, yarını işaret ederek Soylu’yla ilgili bir dosya açıklayacağını belirtti. Özel şunları kaydetti:

“Süleyman Soylu sen yarını bekle… Yarın burada, bir dosya açıklanacak. Bir büyük dosya. Yarın burada Süleyman Soylu’nun cevap vermesi gereken, cevabından kaçamayacağı yine kimyasının bozulacağı, bir dosya hazırlanacak. Böyle açıklamalar, bu dönemlerde riskli. Kamuoyu merak etmesin. Özgür Özel, o dosyayı açıklayamayacak durumda olursa o dosyayı açıklayacak en az 3 arkadaşıma daha birer örneği teslim edildi. Bu dönemde bir gün sonra bir şey açıklayacağım demenin nasıl bir riski olduğunu hepimiz farkındayız. Ama bu korku iklimine teslim olmayız. Başımıza gelebilecek en kötü ihtimal için bile 3 tane tedbirimiz var. Çünkü aslolan kişiler değil, kurumlardır. Bu milletin yüksek menfaatleridir. Bu milletin yüksek menfaatlerine dokunanların ifşa edilmesi ve bu milletin kendi helal oylarıyla başından defedilmesi önemli hedefimizdir.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları