CHP’Lİ TUNCAY ÖZKAN: ”KURULTAY YOK, KILIÇDAROĞLU GÖREVİNİN BAŞINDA.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP’Lİ TUNCAY ÖZKAN: ”KURULTAY YOK, KILIÇDAROĞLU GÖREVİNİN BAŞINDA.”

26.06.2018 - 7:07

CHP’Lİ TUNCAY ÖZKAN: ”KURULTAY YOK, KILIÇDAROĞLU GÖREVİNİN BAŞINDA.”

CHP’li Tuncay Özkan Habertürk kanalında CHP Kurultayı hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Özkan: “Kılıçdaroğlu görevine devam edecek. Bugün 3.5 saat toplantı yaptık. Geleceği planladık. Kurultay planımız yok.” dedi.

Öte yandan

CNN Türk’teki “Tarafsız Bölge”programında açıklamalarda bulunan Ahmet Hakan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifa edeceğini ileri sürdü.

Ahmet Hakan canlı yayında “Ankara’daki güvenilir gazeteci kaynaklarımdan edindiğim bilgiye göre Kemal Kılıçdaroğlu yarın istifa edecek” iddiasını ortaya attı.

İktidara yakın gazetecilerden Sevilay Yılman da aynı saatlerde Twitter’dan, “Aldığım duyumlara göre yarın toplanacak MYK da #kemalkılıçdaroğlu GB görevini @vekilince ye devretmek için kurultayı en kısa zamanda toplayacağını açıklayacakmış. Zaten olması gereken buydu ama Kemal Bey’in bunu bu kadar çabuk yapacak olması açıkcası şaşırttı beni” ifadelerini paylaştı.

Kılıçdaroğlu’nun CHP’de görev verdiği isimlerden olan avukat Fidel Okan da Twitter adresinden, “Durum aşağı yukarı netleşti! Muharrem İnce bir kaç ay içinde CHP Genel Başkanı olacak. Şimdiden hayırlı olsun” diye yazdı.

Öte yandan Muharrem İnce’nin bu iddianın konuşulduğu saatlerde “Bu böyle yarım kalmayacak…” diyerek tweet atması iddiaları kuvvetlendirdi. Şimdi gözler bugün saat 11’de yapılacak MYK toplantısında.

.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :