1 Ağustos 2021 - Hoş geldiniz

CHP’NİN ADAY TANITIM TOPLANTISINA DAMGASINI VURAN EFULİ NEDİR?

Ana Sayfa » GÜNCEL » CHP’NİN ADAY TANITIM TOPLANTISINA DAMGASINI VURAN EFULİ NEDİR?

Eklenme : 10.02.2019 - 11:02

CHP’NİN ADAY TANITIM TOPLANTISINA DAMGASINI VURAN EFULİ NEDİR?

CHP seçim bildirisini açıklıyor! Salonda ‘efuli’ şarkısı dinletildi

CHP, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere ilişkin 12 maddelik seçim bildirgesini açıklayacak ve belediye başkan adaylarını tanıtacak. Ankara’da düzenlenecek toplantının saat 11.00’da başlaması bekleniyor.

CHP’nin aday tanıtımı ve seçim bildirisinin açıklanacağı salonda parti sözcülerinin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirirken sık sık kullandığı “efuli atıfı” salonda dinletilen şarkılarda da kullanıldı. Toplantı öncesi Volkan Konak’ın Efulim adlı şarkısı sık sık dinletildi.

Cumhuriyet’tin haberine göre CHP’nin aday tanıtım ve yerel seçim bildirisinin saat 11.00’de açıklanacağı toplantının gerçekleştirileceği Arena Spor Salonu’nda partinin seçim sloganları ve seçim şarkıları da tanıtıldı. Salonda “Derman Belediyeciliği” ve “Martın Sonu Bahar” sloganlarının yanı sıra “Bereketli, Huzurlu, Özgür Kentler İçin” ve “Bir Arada Huzurlu Yaşamak İçin Halkçı Belediyecilik” yazıları da yer aldı.

Toplantı başlamadan önce dinletilen şarkılardan bir ayrıntı dikkat çekti. Salonda toplantının başlamasını bekleyen binlerce kişi; sık sık dinletilen Volkan Konak’ın Efulim adlı şarkısını eşlik etti. CHP sözcüleri sık sık Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı eleştirirken Saray’da tüketilen yiyeceklerden biri olan efuliye atıf yapıyor.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları