14 Ağustos 2022 - Hoş geldiniz

CUMHURİYET’TE SARSINTI, YÖNETİM TAMAMEN DEĞİŞTİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » CUMHURİYET’TE SARSINTI, YÖNETİM TAMAMEN DEĞİŞTİ

Eklenme : 16.12.2021 - 12:57

CUMHURİYET’TE SARSINTI, YÖNETİM TAMAMEN DEĞİŞTİ

Geçtiğimiz hafta 8 gazetecinin işten çıkarılması ile gündeme gelen Cumhuriyet gazetesinde sular durulmuyor. Gazeteden yapılan açıklamada 8 gazetecinin görevine iade edildiği söylenmiş, ancak gazeteciler yaptıkları bir açıklama ile durumu yalanlamıştı.

Bunun yanında işten çıkarılan gazetecilerin yanında olan ve işten çıkarmalara tepki göstererek istifa eden Genel Yayın Yönetmeni Aykut Küçükkaya’nın gazete ile bağının koparıldığını öğrenilmişti.

TÜM YÖNETİM DEĞİŞTİ

Bütün bu gelişmelerin üstüne gazetede 3 isimle daha yolların ayrıldığı bilgisi verildi. Gazeteci Yazgülü Aldoğan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Yayın Koordinatörü Serkan Ocak ve çevre haberleri uzmanı Hazal Ocak’ın gazeteden ayrıldığını, Yazıişleri Müdürü Olcay Büyüktaş’ın da görevine son verildiğini açıkladı.

Aldoğan’ın paylaşımı şöyle:

“Gazetemiz sarsılıyor; yayın yönetmeni Aykut Küçükkaya’nın görevden alınıp iş akdinin sonlandırılmasına tepki olarak Yayın Koordinatörü Serkan Ocak ve çevre haberleri uzmanı Hazal Ocak, gazeteden ayrıldı. Yazıişleri Md Olcay da görevden alındı, yönetim tamamen değişti. quo vadis?”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları