DAVUTOĞLU’NUN ESKİ DANIŞMANI İMAMOĞLU’NUN ASKERLİK ARKADAŞI ÇIKTI: EKREM’İ ASKERDE TANIDIM, TEREDDÜTSÜZ KEFİLİM

Ana Sayfa » GÜNCEL » DAVUTOĞLU’NUN ESKİ DANIŞMANI İMAMOĞLU’NUN ASKERLİK ARKADAŞI ÇIKTI: EKREM’İ ASKERDE TANIDIM, TEREDDÜTSÜZ KEFİLİM

30.05.2019 - 8:42

DAVUTOĞLU’NUN ESKİ DANIŞMANI İMAMOĞLU’NUN ASKERLİK ARKADAŞI ÇIKTI: EKREM’İ ASKERDE TANIDIM, TEREDDÜTSÜZ KEFİLİM

 

Bir dönem eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun danışmanlığı görevini yürüten Atılgan Bayar, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile çektirdiği askerlik fotoğrafını yayınladı. Bayar, “Tereddütsüz kefilim” dedi.

 

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bir süre danışmanlığı görevini yürüten Atılgan Bayar, 31 Mart’ta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen, ancak daha sonra Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararıyla mazbatası geri alınan Ekrem İmamoğlu ile çektirdiği bir askerlik fotoğrafını paylaştı.

Bayar, kişisel Twitter hesabında paylaştığı fotoğrafa “Adamı en iyi askerlikte tanırsın. Vatansever mi, dürüst mü, mümin mi, adil mi, cesur mu, paylaşımcı mı, yoldaş mı? Hepsi dökülür. Ben Ekrem’i askerde tanıdım. Saydığım hususlarda tereddütsüz kefilim” notunu düştü.

 

 

Adamı en iyi askerlikte tanırsın. Vatansever mi, dürüst mü, mümin mi, adil mi, cesur mu, paylaşımcı mı, yoldaş mı? Hepsi dökülür. Ben Ekrem’i askerde tanıdım. Saydığım hususlarda tereddütsüz kefilim.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :