1 Ekim 2022 - Hoş geldiniz

DEMİRTAŞ’TAN ERDOĞAN’A ”SELO KAHVALTISI” CEVABI: ”BU NASIL ZEKADIR, NASIL BİR YARATICILIKTIR!”

Ana Sayfa » GÜNCEL » DEMİRTAŞ’TAN ERDOĞAN’A ”SELO KAHVALTISI” CEVABI: ”BU NASIL ZEKADIR, NASIL BİR YARATICILIKTIR!”

Eklenme : 16.08.2022 - 22:21

DEMİRTAŞ’TAN ERDOĞAN’A ”SELO KAHVALTISI” CEVABI: ”BU NASIL ZEKADIR, NASIL BİR YARATICILIKTIR!”

 

Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın; altı siyasi parti liderinin bir araya geldiği “altılı masaya” ilişkin “Yalan çorbası, laf salatası, koltuk kebabı, kandil dolması, Selo kahvaltısı, ne ararsan bu menüde var” sözlerine yanıt verdi.

Edirne F Tipi Cezaevi’nde 4 Kasım 2016 tarihinden bu yana tutuklu olan Selahattin Demirtaş, avukatları aracılığıyla sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı.

Demirtaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın; “Altılı masa menüsü’ diyorlar. Herhalde siz bu menüyü görmüşsünüzdür. Ne var bu menüde? ‘Altılı masa menüsü’ diyorlar. Herhalde siz bu menüyü görmüşsünüzdür. Ne var bu menüde? Yalan çorbası var, koltuk kebabı var, kandil dolması var, laf salatası var” sözlerine ilişkin haberi paylaştı ve şu değerlendirmeyi yaptı:

“Allah’ım, hikmetinden sual olunmaz ama zekâ dağıtırken neden hepsini bunlara verip bizi mahrum bıraktın? Bu nasıl zekadır, nasıl bir yaratıcılıktır! Allah da sizi… Bildiği gibi yapsın. Vanlı kardeşlerim kusura bakmasınlar ama artık Van kahvaltısı yanında bir de Selo kahvaltısı diye bir şey var. Tek kuruş almadan, 81 ile bayilik veriyoruz. Bir tek Şakir’e yok çünkü her gün saray kahvaltısı yapıyor.”

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları