26 Ekim 2021 - Hoş geldiniz

DEVLET BAHÇELİ’DEN TAMER KARADAĞLI’YA DESTEK TELEFONU

Ana Sayfa » GÜNCEL » DEVLET BAHÇELİ’DEN TAMER KARADAĞLI’YA DESTEK TELEFONU

Eklenme : 11.10.2021 - 20:48

DEVLET BAHÇELİ’DEN TAMER KARADAĞLI’YA DESTEK TELEFONU

Milliyetçi Hareket Partisi Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, tiyatro oyuncusu Tamer Karadağ’a telefon ederek destek mesajını ilettiğini duyurdu.

Odatv’de yer alan habere göre İsmail Özdemir paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Genel Başkanımız, sinema ve tiyatro oyuncusu Sn. Tamer Karadağlı’yı telefonla arayarak kendisine yönelik terör örgütü odakları ve siyasi uzantılarının tutumları karşısında yanlarında olduklarını belirtmiş ve Sn. Karadağlı’yı tebrik etmişlerdir.

Görüşmede Sayın Genel Başkanımız, Sayın Karadağlı’nın, Türk Milleti’nin iftihar ettiği bir sanatçı olduğunu ifade etmişlerdir.

Sayın Genel Başkanımız, sanat camiasında yer alarak, ülke ve millet hassasiyetinin, toplumsal huzurumuzun, milli birlik ve beraberliğimizin korunması karşısında duranlara Sn. Karadağlı’nın gösterdiği sorumlu, sağduyulu ve cesur davranışında yalnız olmadıklarını söylemişlerdir.”

İLGİLİ HABER: ANTALYA ALTIN PORTAKAL FİLM FESTİVALİ’NDE EN İYİ KADIN OYUNCU ÖDÜLÜNÜ ALAN NİHAL YALÇIN’A ÖDÜL TÖRENİ SIRASINDA TAMER KARADAĞLI’NIN YAPTIKLARI TÜRKİYE’Yİ AYAĞA KALDIRDI. PEKİ, ÇOCUKLAR DUYMASIN DİZİSİNİN MAÇO ERKEĞİ KARADAĞLI, NİHAL YALÇIN’A NİÇİN BÖYLE DAVRANDI? YENİ AKİT MAÇO ERKEĞE SAHİP ÇIKARKEN ÖDÜL ALAN KADIN SANATÇIYI NEDEN SUÇLADI? İŞTE HER NOKTASINDAN UTANÇ AKAN OLAYIN GÖZDEN KAÇAN AYRINTILARI….

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları