EKREM İMAMOĞLU HIZLI GİDİYOR. BU DEFA ”MİLLİ PİYANGO’DAN İKRAMİYE ÇIKARSA METROBÜS ALACAĞIM.” DİYEN VATANDAŞLA YOLCULUK YAPTI.

Ana Sayfa » GÜNCEL » EKREM İMAMOĞLU HIZLI GİDİYOR. BU DEFA ”MİLLİ PİYANGO’DAN İKRAMİYE ÇIKARSA METROBÜS ALACAĞIM.” DİYEN VATANDAŞLA YOLCULUK YAPTI.

01.01.2019 - 14:13

EKREM İMAMOĞLU HIZLI GİDİYOR. BU DEFA ”MİLLİ PİYANGO’DAN İKRAMİYE ÇIKARSA METROBÜS ALACAĞIM.” DİYEN VATANDAŞLA YOLCULUK YAPTI.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, yeni yılın ilk gününde bir TV kanalındaki röportajında metrobüste oturarak seyahat etmek istediğini söyleyen vatandaşla yolculuk yaptı.

CHP’li İmamoğlu, “İstanbul gibi büyük bir şehirde benim en büyük hayalim kendime özel metrobüs almak. Sırf, ayakta işe gidip gelmemek için” diyen Bahattin Çağış ile metrobüse bindi.

Çağış, CNN Türk’e verdiği röportajda yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyeyi kazanması durumunda işe oturarak gitmek için kendisine özel bir metrobüs alacağını söylemişti.

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, bu sabah 5 yıldır Beylikdüzü-Çağlayan hattında yolculuk yapan Çağış’la metrobüste buluşarak bir süre yolculuk yaptı.

İmamoğlu’nun Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Bahattin Çağış hemşehrimle yılın ilk gününe beraber başladık. Tatil olduğu için metrobüste oturabildik, sohbet edip dertleştik. Ulaşım başta, İstanbul’un tüm sorunlarını konuşarak ve anlayarak çözeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :