ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU’NA: ”KAÇMAYA FIRSAT BULAMAZSIN.”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU’NA: ”KAÇMAYA FIRSAT BULAMAZSIN.”

16.12.2018 - 15:27

ERDOĞAN KILIÇDAROĞLU’NA: ”KAÇMAYA FIRSAT BULAMAZSIN.”

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esenler’deki açılış töreninde konuştu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

1996’da belediye başkanı olduğumda İstanbul’da yeni bir dönemi başlattık. Çöp dağlarını kaldırdık, susuzluğu giderdik, hava kirliliğini bitirdik. Dağları delerek İstanbul’a su getirdik.

CHP çöp demektir, CHP susuzluk demektir, CHP hava kirliliği demektir, CHP yoksulluk demektir, CHP yoksulluk demektir.

Teröristler benim milletimin başına bela olmaktan çıkacak. Biz mehmetçiklerimizle birlikte, Özgür Suriye Ordusu ile oralardayız. Vatanımıza saldıranlara bedelini ödetiyoruz. Kendi içimizde bundan rahatsız olanlara da selam gönderiyoruz. Bay Kemal, bu teröristlerle kol kola dolaşmaktan vazgeç. Teröristlerin uzantılarıyla omuz omuza olmaktan vazgeç.

İstanbul’da edindiğimiz tecrübeyle başta İzmir olmak üzere büyükşehirlerin su sorununu da çözdük. Van, HDP belediyesiydi. Oranın dasu sorununu çözdük. Bu CHP’nin başındaki zat, bu icraatlarımızı eleştiriyor.

“F-35’LERİN BELLİ PARÇALARINI BİZ ÜRETİYORUZ”

Bugün F-35’le yapıyor Amerika. Onlardan bize de gelecek 120 tane. Onların bile belli parçalarını biz üretiyoruz. Biz oraya gönderiyoruz, onlar montajını yapıp dünyaya satacaklar. Bize de satacaklar.

KILIÇDAROĞLU’NU TEHDİT ETTİ

Her fırsatta milleti sokağa çıkarmaya çalışıyorlar. Bak sana bir şey söyleyeyim. Burası Paris değil. Sen eğer Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya kalkarsan, o televizyon ekranında haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan, bilesin ki bu millet 15 Temmuz’da FETÖ’cülere ve uşaklarına meydanları nasıl dar ettiyse, yine dar ederiz. Bunu böyle bilesin. Sen 15 Temmuz’da tankların arasından kaçıp Bakırköy Belediyesi’ne gitmiş olabilirsin. Bu defa kaçmaya fırsat bile bulamazsın. Onu bil. Bu milletin evlatlarını sokağa davet ederek bir şey elde edemezsin. Buna fırsat vermeyiz. Gereğini de yaparız. Kaynak Cumhuriyet

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :