ERDOĞAN’DAN GECE ZİYARETİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN’DAN GECE ZİYARETİ

11.04.2018 - 7:30

ERDOĞAN’DAN GECE ZİYARETİ

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara’daki Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre 22.00 sularında gerçekleşen ziyarette, TBMM Başkanı İsmail Kahraman da hazır bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Kahraman, birlikte geldikleri Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Rektör Prof. Dr. Cevdet Erdöl, Prof. Dr. Aslı Ataman Baykal ve hastane yetkilileri tarafından karşılandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı Kahraman’ın, tedavisi süren Baykal’a yaptıkları ziyaret yaklaşık yarım saat sürdü. Prof. Ataman Baykal’ın, ziyaret akabinde kapıya kadar uğurladığı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a duyarlılığından ve babasının tedavisine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ettiği öğrenildi.

CHP eski Parti Meclisi Üyesi Korkmaz Karaca, sosyal medya hesabından, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ziyaretiyle ilgili fotoğraflar paylaştı. Karaca paylaşımına, “İyileşme yolunda koşar adım ilerleyen Sn. Deniz Baykal’ı bu gece ziyaret eden Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye sonsuz şükranlarımızı sunarız” ifadelerini ekledi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :