2 Mart 2021 - Hoş geldiniz

ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU’NA ÇOK SERT İFADELER: ”TERBİYESİZ HERİF, SANA BAKANLARIMI GÖNDERİYORUM, SEN BUNLARA LAYIK DEĞİLSİN”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU’NA ÇOK SERT İFADELER: ”TERBİYESİZ HERİF, SANA BAKANLARIMI GÖNDERİYORUM, SEN BUNLARA LAYIK DEĞİLSİN”

Eklenme : 17.02.2021 - 14:53

ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU’NA ÇOK SERT İFADELER: ”TERBİYESİZ HERİF, SANA BAKANLARIMI GÖNDERİYORUM, SEN BUNLARA LAYIK DEĞİLSİN”

 

Erdoğan, partisinin Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen 7. Olağan İl Kongresi’ne katıldı. Konuşmasında Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan Erdoğan, şu ifadeleri kullandı:

“Utanmadan, sıkılmadan bunun sorumlusu Cumhurbaşkanı Erdoğan’dır diyorsun. Sende yüz var mı? Sen ne yüzsüzsün. Sen nasıl oluyor da 6 yıldır bu şehitlerimizi yakından takip eden bizlere bunların sorumlusu Erdoğan’dır nasıl diyorsun ya. Terbiyesiz herif. Sana bakanlarımı gönderiyorum seni bilgilendirsinler diye… Sen bunlara layık değilsin.”

Erdoğan konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Meşrebi, mezhebi, siyasi görüşü, hayat tarzı ne olursa olsun 83 milyonun tamamına mesajlarımızı ulaştırmaya gayret edeceğiz. Siyaseti başkaları gibi sırça köşklerde değil, milletimizin arasında yapacağız. Kibri, böbürlenmeyi kapımıza asla yaklaştırmayacağız. Sevincinde tasasında iyi ve kötü gününde bize oy versin vermesin, tüm vatandaşlarımızın bugün olduğu gibi yanında olacağız. Gariplerin kapısını biz çalacağız, yetimini öksüzün başını biz okşayacağız.”

ALDIĞIMIZ KARARLARI DUYURACAĞIZ

Cumhuriyet’te yer alan habere göre kısıtlamalara ilişkin alınan kararların kabine toplantısının ardından duyurulacağını aktaran Erdoğan, “Salgın nedeniyle yapmak zorunda kaldığımız kısıtlamaların esnaf, çalışanlar üzerindeki yükün farkındayız. Bu yükü azaltmak için birçok destek paketi açıkladık. Akşam aldığımız kararları da kabine toplantısının ardından açıklayacağız” dedi.

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları