ERDOĞAN’DAN MENBİÇ MESAJI: ”ETRAFINDA HENDEKLER KAZIYORLARMIŞ, DOĞRUDUR, MEZARLARINI HAZIRLIYORLAR.

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN’DAN MENBİÇ MESAJI: ”ETRAFINDA HENDEKLER KAZIYORLARMIŞ, DOĞRUDUR, MEZARLARINI HAZIRLIYORLAR.

26.10.2018 - 21:30

ERDOĞAN’DAN MENBİÇ MESAJI: ”ETRAFINDA HENDEKLER KAZIYORLARMIŞ, DOĞRUDUR, MEZARLARINI HAZIRLIYORLAR.

Sputnik.com-  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi İkinci Dönem Sözleşmeli Astsubay Mezuniyet Töreni’nde konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mezuniyet törenindeki konuşmasından satırbaşları şöyle:

— Bin yıldır bu toprakları İstiklal Marşımızın kıtalarına ilham veren bu ruhla bu inançla bu adanmışlık duygusuyla korumayı başardık, inşallah ebediyete kadar da bu şekilde yolumuza devam edeceğiz. Bağımsızlığımızdan, onurumuzdan, milli bekamızdan taviz vermeyecek, bu coğrafyada özgürce yaşamayı sürdüreceğiz. Adı, sanı, cüssesi ne olursa olsun hiç kimsenin vatanımıza göz dikmesine asla izin vermeyeceğiz.

— Biz ‘ya istiklal ya ölüm’ parolasıyla cepheye koşan milli mücadele kahramanlarının cesaretiyle bugünleri gördük. En son 15 Temmuz gecesinde olduğu gibi kadını, erkeği, genci, yaşlısıyla iradesini korumak için tanklara meydan okuyan Anadolu insanının yiğitliği sayesinde hala özgürce yaşayabiliyoruz.

-Devletimiz, milletimiz sırt sırta verdikçe evelallah bu ülkeyi esir alabilecek hiçbir güç yoktur. Güvenlik güçlerimiz tam bir koordinasyon içinde görevlerini yaptığı sürece kim tarafından himaye edilirse edilsin bize zarar verebilecek hiçbir terör örgütü yoktur. Milletimiz basiret ve feraset sahibi oldukça hiçbir tezgah, hiçbir kışkırtma bizi birbirimize düşüremez.

— Menbiç’in etrafında hendekler kazıyorlarmış. Doğrudur, mezarlarını hazırlıyorlar. Bize fazla iş bırakmayacaklar

— Afrin’i özgürleştirdiğimiz gibi Menbiç’i, Ayn el Arab’ı Telabyad’ı Suriye’nin kuzeyindeki diğer toprakları da bölücü örgütün zulmünden kurtaracağız.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :