ERDOĞAN’IN BAŞDANIŞMANLARI BELLİ OLDU

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN’IN BAŞDANIŞMANLARI BELLİ OLDU

25.07.2018 - 10:33

ERDOĞAN’IN BAŞDANIŞMANLARI BELLİ OLDU

Yeni başkanlıklara yapılan atamalar bu sabah itibari ile Resmi Gazete’de yayımlandı.Cumhurbaşkanlığı bünyesinde kurulan İletişim Başkanlığı’na Fahrettin Altun   atandı. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin ilk İletişim Başkanı Fahrettin Altun oldu.

Sabah ve Daily Sabah gazetelerinde köşe yazarlığı yapan Fahrettin  Altun, TRT 1’de Enine Boyuna ve TRT Haber’de Dışa Bakış adlı televizyon programlarına yorumcu olarak görev yapıyor.

Saray’a yine Turkuvaz’dan danışman

Öte yandan 2006 yılından bu yana Turkuvaz Medya Grubu’nda Kurumsal İletişim Grubu Başkanı olarak görev yapan Fecir Alptekin ise Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlığı’na getitirildi.

 İtalyan Lisesi’nden sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Fecir Alptekin , medyadaki kariyerine Cumhuriyet ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir-editör olarak başladı. Daha sonra Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama sektörüne girdi.

Novartis Pharma, TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Memorial Sağlık Grubu’nda çalıştı. 2006 yılından bu yana çalıştığı Turkuvaz Medya Grubu’nda Kurumsal İletişim Grubu Başkanlığı’na getirildi.

FECİR ALPTEKİN KİMDİR?

İtalyan Lisesi’nden sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Fecir Alptekin , medyadaki kariyerine Cumhuriyet Gazetesi ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir-editör olarak başladı. Daha sonra Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama sektörüne girdi.

Novartis Pharma, TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Memorial Sağlık Grubu’nda çalıştı. 2006 yılından bu yana çalıştığı Turkuvaz Medya Grubu’nda Kurumsal İletişim Grubu Başkanlığına getirildi.

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :