ERDOĞAN’IN ”EKONOMİ BİZİM İŞİMİZ.” SÖZÜNÜN PERDE ARKASI- ERGÜN AYDOĞAN YAZDI

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN’IN ”EKONOMİ BİZİM İŞİMİZ.” SÖZÜNÜN PERDE ARKASI- ERGÜN AYDOĞAN YAZDI

28.05.2018 - 10:21

ERDOĞAN’IN ”EKONOMİ BİZİM İŞİMİZ.” SÖZÜNÜN PERDE ARKASI- ERGÜN AYDOĞAN YAZDI

Ülkenin vatandaşı cumhurbaşkanına güvenmez mi? Güvenir…

Her ne kadar cumhurbaşkanı duruma göre parti başkanı, duruma göre 81 milyonun cumhurbaşkanı gibi davranmasa da, vatandaş ülkesinin cumhurbaşkanına güvenir. Erdoğan vatandaşın kendisine olan güveninden bir şüphesi mi var ki; daha önce söylediğini şimdi tekrar ediyor. Nedir o? Yastık altındaki dolar ve Euro’larınızı bozdurun, üzerimizde oynanan kur oyunlarını bozun gitsin! Malum güçlere bir ders verin!

E bunu Erdoğan daha önce söyledi. Vatandaş kuyruklara girdi; dolar Euro elde, yastık altında, döşek altında ne varsa bozdurdu (ayakkabı kutusu içinde olanlar hariç!). Bir şey kalmadı ki… Döviz bozdurduğu için; kimisi bedava tıraş oldu, kimisi indirimden yararlandı sonuç olarak, vatandaş Erdoğan’ı dinledi dolarlar 3,50’den uçtu gitti.

Herkes merak içinde durun bakalım Erdoğan meydanlara çıkmadı derken, Erdoğan meydanlara çıktı, meydanlardan vatandaşa; hadi bakalım, yastık altı, döşek altı ne varsa bozdurun… Hani biz bir ara IMF’ye efeleniyorduk; bizim senin kredilerine ihtiyacımız yok, gel biz sana verelim diyorduk ya! Ne oldu…?

E daha önce de; tulumba da su bitti, hadi bakalım tulumbaya su koyun demedi mi? Ne oldu o tulumbaya konan sular! Galiba tulumbanın contası su kaçırıyor!

 

ERGÜN AYDOĞAN’ın yazısının tamamını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

 

ERDOĞAN: ”EKONOMİ BİZİM İŞİMİZ.”- ERGÜN AYDOĞAN

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :