10 Haziran 2023 - Hoş geldiniz

ERDOĞAN’IN ”KANDİLDEKİLERLE VİDEO ÇEKİMLERİ VAR, AMA MONTAJ, AMA ŞU, AMA BU” SÖZLERİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ..KILIÇDAROĞLU’NDAN SERT TEPKİ: ”SAHTEKAR..”

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERDOĞAN’IN ”KANDİLDEKİLERLE VİDEO ÇEKİMLERİ VAR, AMA MONTAJ, AMA ŞU, AMA BU” SÖZLERİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ..KILIÇDAROĞLU’NDAN SERT TEPKİ: ”SAHTEKAR..”

Eklenme : 23.05.2023 - 6:29

ERDOĞAN’IN ”KANDİLDEKİLERLE VİDEO ÇEKİMLERİ VAR, AMA MONTAJ, AMA ŞU, AMA BU” SÖZLERİ GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ..KILIÇDAROĞLU’NDAN SERT TEPKİ: ”SAHTEKAR..”

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT’de katıldığı canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Yandaş gazeteci Abdülkadir Selvi‘nin “Kim ne ile video çekmiş” sorusuna Erdoğan, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kandil’de video kaydının olduğunu ileri sürdü.

 

Montaj olduğu bilinen video hakkında Erdoğan, “Kılıçdaroğlu, Kandil’dekilerle video çekimleri var, bunları yayımladılar” dedi. Oluşan sessizliğin ardından Erdoğan, “Ama montaj ama şu ama bu” ifadelerini kullandı.

KILIÇDAROĞLU: “MONTAJCI SAHTEKAR”

Erdoğan’ın “montaj” yalanını kabul ettiği anlara ilişkin görüntüler sosyal medyada gündem oldu. O görüntülere ilk tepki Kılıçdaroğlu’ndan geldi. Kılıçdaroğlu Twitter paylaşımında “Montajcı sahtekar” ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Erdoğan, 14 Mayıs seçimlerinden önce Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘’Büyük İstanbul Mitingi’’nde tarihe kara leke olarak geçecek bir propagandaya imza atmıştı. Mitingde kullanılan bir videoda, PKK’li Murat Karayılan’ın; CHP’nin ‘Haydi’ isimli seçim klibinde yer almış gibi gösterildiği anlaşılmıştı.

İLGİLİ HABER: MECLİS’TE YA DA DIŞINDA CUMHURİYET TARİHİNİN EN TEHLİKELİ İTTİFAKI KURULDU: HÜDA PAR-YENİDEN REFAH PARTİSİ- BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ, ATA İTTİFAKI’NIN SİNAN OĞAN’I VE BUNLARA ÖNAYAK OLAN AKP VE MHP..28 MAYIS’TA SONUÇ NE OLURSA OLSUN ARTIK KİTLELERİN İŞİ DAHA ZOR..ÇÜNKÜ BU SEÇİM YOKSULLUK VE AÇLIK DALGASI ALTINDA EZİLENLERİN SORUNLARININ MİLLİYETÇİLİK, MEZHEPÇİLİK, TERÖR, AYRIMCILIK, ÖTEKİLEŞTİRME  SÖYLEMLERİ ALTINDA KAYBOLUP GİTTİĞİ BİR DÖNEMİ HORTLATTI. İNANILIR GİBİ DEĞİL AMA SİNAN OĞAN’IN DÜN 10 SAYFAYA YAKIN SÜREN AÇIKLAMALARINDA TEK BİR DEFA BİLE ”İNSAN”A YÖNELİK SÖZ SÖYLEMEMESİ, EKONOMİK SIKINTILARIN YARATTIĞI ÇÖKÜŞÜ GÖRMEZDEN GELMESİ, GELİR GRUPLARI ARASINDA UÇURUMA DÖNEN ADALETSİZLİĞİ ÖNEMSEMEMESİ, KISACASI SORUN DİYE ORTAYA KOYDUĞU FAKTÖRLERİ SAYARKEN SON 5 YILDA ADETA ÜZERİNDEN SİLİNDİR GEÇMİŞ GİBİ EZİLEN ÇALIŞANLARIN, EMEĞİ İLE GEÇİNENLERİN SANKİ BAŞKA BİR ÜLKEDE YAŞIYORMUŞLARCASINA SORUNLARINI AĞZINA BİLE ALMAMASI NE İLGİNÇ, NE DÜŞÜNDÜRÜCÜ VE TEHLİKELİ …

ERDOĞAN’I DESTEKLEYECEĞİNİ AÇIKLAYAN SİNAN OĞAN’IN TARİHİ YANILGISI NE?

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları