ERGÜN AYDOĞAN MİTİNG MEYDANLARINDAN YAZIYOR- BURSA’DA MUHARREM İNCE COŞKUSU

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERGÜN AYDOĞAN MİTİNG MEYDANLARINDAN YAZIYOR- BURSA’DA MUHARREM İNCE COŞKUSU

02.06.2018 - 17:00

ERGÜN AYDOĞAN MİTİNG MEYDANLARINDAN YAZIYOR- BURSA’DA MUHARREM İNCE COŞKUSU

Planlanan miting saati 19,00. Mitingden sonra, alışılmış zengin saray sofralarında değil, mitinge gelenlerle birlikte, Nilüfer Belediyesinin düzenlediği yeryüzü sofrasında iftar var. O muhteşem kalabalığın, 40 noktadan kimse aç bırakılmadan yapılan organizasyonun sahibi Mustafa Bozbey’e teşekkür etmek gerekir. Öncesinde Bilecik mitingi ve şehidimizin ailesine taziye ziyareti nedeniyle planlanan saat sarkıyor.

Stadın tribünlerinde hafif boşluklar var, sahanın içi dolu. Gelenlerin elinde Türk bayrakları, ince esprilerle ‘’Türkiye’ye İNCE’den bir ayar gerekir’’ pankartlar, dövizler… coşkulu müziklerle gecikmeye rağmen alandakilerde bir tedirginlik, huzursuzluk yok. Tam aksine, yükselen bir heyecan var. Her taraf tıklım tıklım dolu, boş alan yok.

Yaklaşık bir saatlik bir gecikmeyle 19,50 gibi Muharrem İnce platforma çıkıyor; coşku heyecan hat safhada… Bursa güzellemesinden sonra sıcak konulara…

Erdoğan ‘çırağa devlet mi teslim edilir’ demiş. Sen misin rakibin İnce’ye çırak diyen. İnce altında kalır mı? Erdoğan’ın kendisine verdiği bu röveşatalık pası doksandan gole çeviriyor. Erdoğan mitinglerde ekranlara görüntüler yansıtıyor ya, aynısı. Bu defa Erdoğan’ın kendi görüntüleri ve geçmiş dönemlerde nasıl aldatıldığını, nasıl kandırıldığını, nasıl ihanete uğradığını, kimler kimler tarafından aldatılıp kandırıldığını kendi sesinden dinletiyor. Meydan yıkılıyor. Yuhalamak isteyenlere Erdoğan’ın yuhalanmasına izin vermiyor Muharrem İnce.

 

ERGÜN AYDOĞAN’ın yazısının tamamını aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

 

 

   BURSA’DA MUHARREM İNCE COŞKUSU- ERGÜN AYDOĞAN

Ziyaretçi Yorumları

İlgili Terimler :