27 Kasım 2021 - Hoş geldiniz

ERTUĞRUL ÖZKÖK’ÜN EN BÜYÜK DERDİ TESTESTERON SEVİYESİ

Ana Sayfa » GÜNCEL » ERTUĞRUL ÖZKÖK’ÜN EN BÜYÜK DERDİ TESTESTERON SEVİYESİ

Eklenme : 10.10.2021 - 8:01

ERTUĞRUL ÖZKÖK’ÜN EN BÜYÜK DERDİ TESTESTERON SEVİYESİ

Hürriyet gazetesi yazarı Ertuğrul Özkök, ‘en yüksek testesteron’ tacının kendisinden alınarak Kenan Erçetingöz‘e gittiğini yazdı.

Özkök yazısında“Biliyorum bu pazar günü, ‘memleketin bunca sorunu varken’ lobisinden yine epey dayak yiyeceğim… Ne yapayım, dayanamıyorum… Bir de böyle dayaklara şerbetliyim. Bugün pazar, kasveti atıp eğlenceli bir konuya gireceğim. Geçen hafta itibarıyla “Türkiye’nin testosteronu en yüksek medya mensubu” tahtı beden değiştirdi. Geçen haftaya kadar en yüksek testosteronlu erkek medya mensubu bendim. Dr. Osman Müftüoğlu nezaretinde ölçülmüş testosteronum 623’tü… Hatta Fenerbahçe benim için 623 numaralı bir de forma yaptırmıştı Sahip olduğum “E.T.” unvanım, yani “En yüksek Testosteron” tacım, geçen hafta itibarıyla elimden alındı. Üstelik de bir magazinci tarafından alındı.” ifadesini kullandı.

Özkök şunları kaydetti:

“Her şey Gecce.com adlı internet sitesinin sahibi Kenan Erçetingöz’ün bir paylaşımı ile başladı. Testosteronunun 730 olduğunu açıkladı. Yani benimkinden 107 puan yüksekti.. 

Önce inanmadım… Ama resmen tahlil raporlarını yayınladı… O nedenle bugünden itibaren Türk medyasının “E.T” kralı, yani “Taçsız Testosteron Kralı” Kenan Erçetingöz’dür… Tek tesellim, İzmirli olarak tacımı yine bir İzmirliye devrediyorum… Emanet emin başlarda… Türk medyasında ben ve Kenan Erçetingöz’den başka testosteron ölçüsünü açıklayan gazeteci yok. Peki deşifre olmamış “Yüksek Testosteron”lu medya mensupları kimler olabilir? Yaptığım araştırma ve aldığım tüyolar sonucu, şöyle gayriresmi bir liste çıktı ortaya.

Emin Çölaşan

İsmet Berkan

Osman Müftüoğlu

Mehmet Yılmaz

Güneri Cıvaoğlu

Hasan Cemal

Ahmet Hakan

Fatih Altaylı

Kanat Atkaya

Rasim Ozan Kütahyalı

Erman Toroğlu

Oray Eğin

Rıfat Ababay

Cüneyt Özdemir

Akif Beki

Zafer Mutlu

Benzer Haberler

Facebook'ta Biz

Çanakkale Rent a Car Banka Kredisi diş rehberi Bozcaada Otelleri Bozcaada Otelleri Bozcaada Pansiyonları